Mistrzostwa Śląska Pojazdów Zabytkowych 2020
 Zgodnie z decyzją Okręgowej Komisji Pojazdów Zabytkowy zostaną... więcej
Nie ma mocnych na Rokitę i Kielara, wygrywają 8. Rajd Mikołowsko-Żorski!
Michał Rokita i Patryk Kielar wygrywają 8. Rajd Mikołowsko-Żorski! Krakowsko-... więcej
Andrzejkowy zlot caravaningowy "Krakowskim targiem"
Główna Komisja Caravanigu PZM zaprasza do udziału w Andrzejkowym zlocie... więcej
Patronat Marszałka Województwa Śląskiego
Z wielką przyjemnością informujemy, że Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska... więcej
117 załóg w Chorzowie, 33 w Rajdzie Mikołowsko-Żorskim
Łącznie aż 117 załóg przyjedzie do Chorzowa, by w drugi weekend września... więcej
Pięć odcinków specjalnych Rajdu Mikołowsko-Żorskiego 2020
Pod koniec drugiego tygodnia września, w dniach 11-12.09.2020 r., rozegrany... więcej
Brak akceptacji dla zawodów motocross PitBike
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
Nieoficjalna klasyfikacja RSMŚl. 2020 po dwóch rundach
 Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego Katowice w dziale WYNIKI... więcej
Przerwa urlopowa w sierpniu
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 do 17 sierpnia br. Biuro Zarządu... więcej
Rokita i Dyemba triumfują w Rzeszowie!
Michał Rokita pilotowany przez DYEMBĘ wygrali 6. Rajd Rzeszowiak, drugą rundę... więcej

Ruszyły zgłoszenia do 2. Rajdu Ziemi Głubczyckiej!

Organizator pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, Automaster Klub, otworzył listę zgłoszeń do zawodów. Druga edycja Rajdu Ziemi Głubczyckiej rozegrana zostanie w dniach 24-25 lipca 2020 roku. Zaplanowano trzy odcinki specjalne, z czego dwa pokonywane trzykrotnie. Łączna długość rajdu to niespełna 258 kilometrów, z czego ponad 47 stanowią odcinki specjalne.

2. Rajd Ziemi Głubczyckiej rozpocznie prolog rozgrywany na terenie browaru w Głubczycach (OSS Słodownia), o długości 1,10 km, który poprzedzi Start Honorowy na rynku w Głubczycach (godz. 17:35). Sobotnia rywalizacja rozegrana zostanie na dwóch odcinkach w trzech pętlach: OS 2/4/6 Rycerskie (6,80 km, start o godz. 8:55, 11:55 i 14:55) oraz OS 3/5/7 Galmet (8,60 km, start o godz. 9:50, 12:50 i 15:50). Zwycięzców poznamy na mecie, którą organizator zaplanował na godzinę 17:00 (Rynek w Głubczycach). Dla zawodników SKJS organizator przygotował również siedem odcinków specjalnych: PS Słodownia (1,10 km), PS 1/4 Rycerskie 1 (4,00 km), PS 2/5 Rycerskie 2,45 km (2,45 km) oraz PS 3/6 Galmet (4,15 km).

Procedura zgłoszeń dla zawodników RO

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników rajdu okręgowego. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.2 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu.

Zdubowanie zgłoszenia ma na celu sprawniejszą obsługę wyników online i pozwoli na bezpośrenie śledzenie wyników i statystyk w aplikacji mobilnej.

Zobacz informację dyrektora RO
Zobacz regulamin uzupełniający RO

Prodcedura zgłoszeń dla zawodników SKJS

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników SKJS. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.3 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej SKJS. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu. Po wygenerowaniu pdf podpisany dokument wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi regulaminem przesyłamy na adres mailowy organizatora podany w regulaminie. Przed rajdem podamy szczegóły obsługi aplikacji mobilnej z wynikami online i statystykami.

Zobacz informację dyrektora SKJS
Zobacz regulamin uzupełniający SKJS
Pobierz kartę wyposażenia bezpieczeństwa osobistego: wersja .doc, wersja .pdf

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: