LENO W PRZÓDK - Nowy rajd na Kaszubach
W terminie 20-21.05. odbędzie się rajd organizowany przez autoKASZUBY (Bogdan... więcej
Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Lębork, podsumowanie działalności
Jako Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Lębork od lat niezmiennie pracujemy... więcej
Rekordowa zbiórka do puszki stacjonarnej WOŚP!
Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na stoisku PZM,... więcej
WOŚP 2023
Siema!Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w tą niedzielę! W Gdańsku po raz... więcej
Ubezpieczenia sport 2023
Komunikat ZG PZM z dnia 21.12.2022 dot. Ubezpieczeń na rok 2023 z... więcej
Osobowość Roku 2022
Prezes Stowarzyszenia MOTO-KOCIEWIE-STG Tomasz Czapski, został nominowany do... więcej
Podsumowanie rozgrywek Mistrzostw Strefy Polski Północnej
Okręg Olsztyński jako Gestor Strefy Północnej, był organizatrem 10.12.2022... więcej
Inauguracja Pit - Bike Puchar Polski
2 grudnia w Toruniu odbyła się wspaniała uroczystość, związana z uchonorowaniem... więcej
V Bal Mistrzów Sportu Motorowego Okręgu Gdańskiego
W minioną sobotę w Hotelu Łeba & SPA odbył się V Bal Mistrzów Sportu... więcej
Walne Zgromadzenie Moto Kociewie STG
Walne zgromadzenie jes wielkim wydarzeniem w działalności statutowej Moto... więcej

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils [AWIZOWANE SKŁADY]

Prezentujemy awizowane składy na niedzielny mecz 10. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils (19 czerwca, godz. 14). Rozegranie spotkania będzie uzależnione od tego, czy w pierwotnym terminie 18 czerwca odbędą się zawody European U23 Team Speedway Championship w Elgane oraz Speedway Euro Championship ECC w Krsko.

Trans MF Landshut Devils
1. Kai Huckenbeck
2. Kim Nilsson
3. Erik Riss
4. Mads Hansen (U24)
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber
8.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Adrian Gała
10. Rasmus Jensen
11. Jakub Jamróg
12. Viktor Trofimov (U24)
13. Timo Lahti
14. Miłosz Wysocki
15. Kamil Marciniec
16. 

Sędzia: Rafał Kobak
Komisarz toru: Krzysztof Guz
Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski
Przewodniczący Jury: Zbigniew Kuśnierski
Transmisja w Canal+ Online.

UWAGA. Zawody zostaną przełożone na inny termin w wypadku:
1.  Przełożenia zawodów European U23 Team Speedway Championship w Elgane z dnia 18.06.2022r. na dzień 19.06.2022r. ze względu na start zawodników Noricka Bloedorna i Erika Bachhubera (Landshut) - na wniosek klubu z Landshut.

2.  Przełożenia zawodów Individual Speedway Euro Championship ECC w Krsko z dnia 18.06.2022r. na dzień 19.06.2022 r. ze względu na start  zawodników Kaia Huckenbecka, Dimitriego Berge (Landshut) oraz Rasmusa Jensena i Timo Lahtiego (Gdańsk) - na wniosek obu klubów.

 

 

Autor: Redakcja

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share