Komunikat Organizacyjny II Rundy NSMO
Komunikat OrganizacyjnyII Rundy NSMOElbląg, 13 kwiecień... więcej
Wesołego Alleluja!
Z okazji Świąt Wielkanocnych, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w... więcej
OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 1. Eliminacje wojewódzkie: – odbędą się 20... więcej
I Runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu
23 marca br. w Elblągu na terenie Spółki PZM OZDG (Fiat, Jeep, Peugeot) odbyła... więcej
Komunikat Organizacyjny I Rundy NSMO Elbląg, 23 marzec 2024
I. Organizator imprezy :Automobilklub Elbląski przy współudziale :- KSPTiPZ... więcej
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM Eliminacje gminne... więcej
Znamy Kalendarz Motocrossowych Mistrzostw Europy - Quad!
Świat motocrossu zawsze był na szczycie listy zainteresowań pasjonatów sportów... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego oraz szkolenie na licencję stopnia ND-R, 09-10.03.2024r, Gdańsk
Szkolenie jest kierowane do kandydatów na sędziów sportu samochodowego będących... więcej
Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia MOTO-KOCIEWIE-STG
W dniu 24.02.2024. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia MOTO-... więcej

Zakończenie MSPP

W niedzielę w Lipnie zakończyliśmy rywalizację w MSPP w sezonie 2021. Poniżej trochę statystyk z tego sezonu:

- Lipno

Średnio w każdej z rund uczestniczyło 105 zawodników we wszystkich klasach. Najwięcej w Olsztynie, najmniej w Lipnie.

4 zawodników z okręgu gdańskiego stanęło na podium w klasyfikacji generalnej MSPP, w tym w klasie Open mistrzostwo zdobył Filip Bukowicz GAMK Gdańśk.

Najwięcej punktów zgromadził Dariusz Malczewski WKM Więcbork startujący w klasie MXB  - 694 punkty, wygrał 13 z 14 możliwych wyścigów.

Najlepszy debiutant sezonu to Jakub Pućkowski PSM OFF ROAD Białystok startujący w klasie MX65 – 608 punktów, który już w trakcie egzaminu praktycznego zajął 2 miejsce w zawodach.

Najwięcej punktów w klasyfikacji zespołowej zdobył klub MX Lipno – 12 371 punktów.

Wszystkim organizatorom należą się ogromne brawa i podziękowania za trud włożony w organizację każdej z rund.

Zawodnikom dziękujemy za obecność na zawodach cyklu MSPP i do zobaczenia w kolejnym sezonie na torach!.