Szkolenie Sędziów OSP (Organizator Sportów Popularnych i Turystyki PZM)
Termin: 29.02.2020, godzina  10.00 – 14.00Miejsce: Automobilklub... więcej
Lemur Park
Wspaniała wiadomość do n as dotarła.Lemur Park w tym roku również przekaże... więcej
Witamy nowy klub
Podczas wczorajszego posiedzenia zarząd PZM Gdańsk przyjął w nasze szeregi... więcej
Pożegnaliśmy sezon 2019
1 lutego 2020r  w Hotel Łeba & Spa w Łebie  po raz trzeci odbył... więcej
Zawiadamiamy
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego kolegi i... więcej
AUTOMOBILKLUB BYTOWSKI NIE ZWALNIA TEMPA
40 osób przyszło na Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Automobilklub... więcej
Szkolenie Sędziów Sportów Turystycznych
29 Lutego w siedzibie Automobilklubu Morskiego w Gdyni ul. Żołnierzy I Armii... więcej
Lubimy i wspieramy WOŚP
W dniu 12 stycznia 2020 roku, Ratownicy Drogowi i Członkowie Stowarzyszenia... więcej
Ratownicy Drogowi Morsują!
Ratownicy Drogowi Okręgu Gdańskiego morsują i zarażają swoją pozytywną energią... więcej
jeszcze 10 dni
Już za 10 dni we wspaniałym Hotelu Łeba& SPA odbędzie się po raz trzeci Bal... więcej

Okręgowy Zjazd Delegatów

18 kwietnia 2015r. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku
podsumował na Okręgowym Zjeździe PZM swoje osiągnięcia w latach 2011-2014.

Zjazd odbył się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Grunwaldzkiej
w Gdańsku.

Prowadzenie Zjazdu delegaci powierzyli jednogłośnie byłemu Przewodniczącemu Okręgowej Komisji Rewizyjnej Panu Stanisławowi Wasilewskiemu .

Prezes Lesław Orski w imieniu ZG PZM wręczył Odznaki Honorowe PZM działaczom Automobilklubu Morskiego, Człuchowskiemu Auto Moto Klubowi, Automobilklubowi Orskiemu

- Tadeusz Szwemin – Zasłużony działacz PZM
- Mirosław Dzik - Złotą Odznaką Honorową
- Paweł Głębicki - Złotą Odznaką Honorową
- Maciej Grottel - Złotą Odznaką Honorową
- Michał Piotrowicz - Złotą Odznaką Honorową
- Zbigniew Zakrzewski - Złotą Odznaką Honorową
- Mariusz Bukowski - Srebrną Odznaką Honorową
- Maciej Chmielarz -Srebrną Odznaką Honorową
- Stanisław Dziewiński - Srebrną Odznaką Honorową
- Tomasz Groszewski - Srebrną Odznaką Honorową
- Jan Lewiński - Srebrną Odznaką Honorową
- Jarosław Młynarski - Srebrną Odznaką Honorową
- Krzysztof Orski -Srebrną Odznaką Honorową
- Michał Rusak - Srebrną Odznaką Honorową
- Michal Siwik - Srebrną Odznaką Honorową
- Stanisław Skiba - Srebrną Odznaką Honorową
- Paweł Stefanicki - Srebrną Odznaką Honorową
- Jarosław Swajda -Srebrną Odznaką Honorową
- Beata Szadziul - Srebrną Odznaką Honorową
- Zbigniew Zając - Srebrną Odznaką Honorową
- Andrzej Aszyk - Brązową Odznaką Honorową
- Paweł Babiński - Brązową Odznaką Honorową
- Ilona Błaszczyk - Brązową Odznaką Honorową
- Sebastian Błaszczyk - Brązową Odznaką Honorową
- Gracjan Borowiak - Brązową Odznaką Honorową
- Braian Dietrich - Brązową Odznaką Honorową
- Robert Grudzień - Brązową Odznaką Honorową
- Marian Halwas - Brązową Odznaką Honorową
- Krzysztof Kester - Brązową Odznaką Honorową
- Andrzej Marchewicz - Brązową Odznaką Honorową
- Marek Marcinkowski - Brązową Odznaką Honorową
- Adam Mróz - Brązową Odznaką Honorową
- Piotr Pazdyka - Brązową Odznaką Honorową
- Agnieszka Pyra - Brązową Odznaką Honorową
- Tomasz Pyra - Brązową Odznaką Honorową
- Mirosław Seńko - Brązową Odznaką Honorową
- Michał Schulz - Brązową Odznaką Honorową
- Krzysztof Szomburg - Brązową Odznaką Honorową
- Jerzy Wołoszyn - Brązową Odznaką Honorową
- Joanna Zalewska - Marksz - Brązową Odznaką Honorową

W wyniku głosowania Prezesem ZO został wybrany Marian Zupa.

Przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej został Piotr Pazdyka

Do nowych władz okręgu weszli:

1. Borowiak Gracjan
2. Brasel Grzegorz
3. Groszewski Tomasz
4. Grudzień Robert
5. Habowski Piotr
6. Korycki Ireneusz
7. Kurajk Paweł
8. Młynarski Jarosław
9. Nowogrodzki Jacek
10. Owsiany Romuald
11. Rusak Michał
12. Schulz Michał
13. Szadejko Adam
14. Ziemniewicz Paweł

W wyniku głosowania członkami Okręgowej Komisji Rewizyjnej zostali:

1. Budzyńki Mateusz
2. Głębicki Paweł
3. Grottel Maciej
4. Soldat Tomasz

Delegatami na Krajowy Zjazd PZM zostali:

1. Tomasz Groszewski
2. Robert Grudzień
3. Ireneusz Korycki
4. Andrzej Krzysztofiak
5. Piotr Pazdyka
6. Michał Rusak
7. Marian Zupa

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share