Komunikat Organizacyjny II Rundy NSMO
Komunikat OrganizacyjnyII Rundy NSMOElbląg, 13 kwiecień... więcej
Wesołego Alleluja!
Z okazji Świąt Wielkanocnych, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w... więcej
OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 1. Eliminacje wojewódzkie: – odbędą się 20... więcej
I Runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu
23 marca br. w Elblągu na terenie Spółki PZM OZDG (Fiat, Jeep, Peugeot) odbyła... więcej
Komunikat Organizacyjny I Rundy NSMO Elbląg, 23 marzec 2024
I. Organizator imprezy :Automobilklub Elbląski przy współudziale :- KSPTiPZ... więcej
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM Eliminacje gminne... więcej
Znamy Kalendarz Motocrossowych Mistrzostw Europy - Quad!
Świat motocrossu zawsze był na szczycie listy zainteresowań pasjonatów sportów... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego oraz szkolenie na licencję stopnia ND-R, 09-10.03.2024r, Gdańsk
Szkolenie jest kierowane do kandydatów na sędziów sportu samochodowego będących... więcej
Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia MOTO-KOCIEWIE-STG
W dniu 24.02.2024. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia MOTO-... więcej

I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w cross country

W miniony weekend dopiero po raz pierwszy odbyły się inauguracyjne zawody cross-country sezonu 2020, co było spowodowane pandemią. Polem rywalizacji I i II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w cross country były tereny w Kaliszu Pomorskim. Zawodnicy a startowało ich 208 zmagali się na 9 km wybitej trasie z kilkoma skokami. Warunki pogodowe uczestnicy mieli sprzyjające mimo, że bardzo mocno się kurzyło rywalizacja do samego końca była zacięta a o końcowym wyniku decydowała głównie kondycja.

W dwudniowej rywalizacji nasi zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski  zajęli odpowiednio:

- Sebastian Baklarz musiał się zadowolić dwukrotnie 6 miejscem

W klasyfikacji Klubowej Mistrzostw Polski Kwidzyński Klub Motorowy jest na 2 miejscu za zawodnikami z Automobilklubu Głogów.

W Pucharze Polski:

W klasie Junior 85 zadebiutował jako zawodnik i reprezentant naszego klubu Maciej Brzezicki. Trema nie przeszkodziła 14 latkowi zająć w sobotę 3 miejsce a w niedzielę wygrać rywalizację w tej klasie. Dwudniowy wysiłek uplasował go na najwyższym stopniu na podium.

klasa Masters:

-Mariusz Lewandowski zajął 4 i 3 miejsce co dało z dwudniowej rywalizacji 3 miejsce