Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Gdańsku
Już jutro zapraszamy na HN Nowak GmbH Mistrzostwa Polski Par Klubowych w... więcej
Krystian Pieszczek poprowadził drużynę do wygranej w Bydgoszczy
Krystian Pieszczek poprowadził drużynę do wygranej w Bydgoszczy01.08.2020, 14:... więcej
"Wygrywamy i przegrywamy jako drużyna"
"Wygrywamy i przegrywamy jako drużyna" - wypowiedzi po meczu Zdunek... więcej
ZMIANA DATY! Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross -Country
Informujemy,że został zmieniony termin zawodów, których organizatorem jest... więcej
„MAŁY DAKAR” NA BAJA SZCZECINEK
Aż 101 pozycji liczą listy zgłoszeń do tegorocznej Baja Szczecinek. Ale nie... więcej
pas bezpieczeństwa przy pewnej prędkości nie uratuje nam życia
Zapraszamy do posłuchania ! https://radiogdansk.pl/audycje-rg/gosc-dnia-... więcej
kalendarz rozgrywek MIstrzostw Strefy Polski Północnej w Motocrossie
GKSM zatwierdziła zaktualizowany kalendarz rozgrywek MIstrzostw Strefy Polski... więcej
I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w cross country
W miniony weekend dopiero po raz pierwszy odbyły się inauguracyjne zawody cross... więcej
NORDA Kaszebe
W dniu 7 czerwca 2020 roku, 7 członków Stowarzyszenia MOTO-KOCIEWIE-STG wsparło... więcej
Warunki prowadzenia zajęć/treningów sportowych, wydarzeń sportowych oraz współzawodnictwa sportowego
Stan prawny na dzień 02.06.2020r. Dokument do użytku wewnętrznego klubów... więcej

AUTOMOBILKLUB BYTOWSKI NIE ZWALNIA TEMPA

40 osób przyszło na Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Automobilklub Bytowski, które odbyło się w Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie! To sporo biorąc pod uwagę, że 46 osób nadal deklarowało członkostwo w klubie. Z nieukrywaną radością przyjęliśmy do swojego grona 5 osób. Są to pasjonaci motoryzacji: Marek Tomaszewski (Laska gm. Lipnica), Paulina Napierała (Osława Dąbrowa), Sławomir Kożykowski Kożyk Stunt (Rzepnica), Maciej Marciniak (Bytów) oraz Joanna Cichosz (Bytów). Witamy w klubie!

Prowadzący zebranie Bogdan Adamczyk na wstępie przywitał Prezesa Zarządu Okręgowego w Gdańsku Polskiego Związku Motorowego, Mariana Zupa. Jego wizyta w Bytowie potraktowana była bardzo symbolicznie, bo właśnie minął rok od uchwalenia chęci naszej przynależności do struktur PZM.

Najpierw wysłuchaliśmy sprawozdania Zarządu Klubu, które odczytał prezes Grzegorz Rycko. Następnie sprawozdanie finansowe przedstawił szef Komisji Rewizyjnej Zbigniew Myszka. Ponownie wrócił temat naszej przynależności w PZM. Wówczas głos zabrał Marian Zupa dodając słowa zachęty do dalszej pracy. Nie ukrywał radości z faktu powstania w Bytowie klubu.

Później przegłosowano kolejne uchwały, m.in. o zmianie adresu klubu i zwiększeniu liczby Członków Zarządu do 9 osób. Nowymi Członkami Zarządu zostali: Piotr Szlachetka i Marcin Jaworski. Gratulujemy! Jednak zanim to się stało, rezygnację z członkostwa w zarządzie i klubie złożył Filip Matyka. Z rąk prezesa otrzymał specjalne podziękowanie.

Jak już jesteśmy przy podziękowaniach, to należy odnotować także fakt, że statuetkę za działalność na rzecz klubu otrzymał członek stowarzyszenia i jednocześnie sponsor - Daniel Hering (Meblobama).

W wolnych wnioskach padł pomysł Witolda Diuga i Zbigniewa Myszki, którzy zaproponowali organizację spotkania członków klubu z przedstawicielami Wydziału Komunikacji Starostwa Bytowskiego. Istnieje bowiem wiele pytań natury formalno-prawnej, które są trudne do rozstrzygnięcia.

Pojawił się także głos zachęcający do organizacji rajdów off-roadowych. Z kolei siódmy w motocyklowym stuncie na świecie Sławomir Kożykowski poinformował, że szuka miejsca na uprawianie swojego motosportu. Przebieg całego dwugodzinnego spotkania skrupulatnie odnotował Maciej Myszka.

Zakończyło się zebranie, ale już myślimy o dalszej pracy. Za tydzień odbędzie się zebranie Zarządu w części w nowym składzie. Zapewne poznamy nazwisko nowego sekretarza klubu i nowy podział obowiązków w stowarzyszeniu.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share