MotoKociewie- STG znów pomagają !
Członkowie MotoKociewie - STG zgłosili chęć pomocy w tych trudnych dla nas... więcej
Biuro ZO PZM nieczynne
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Prośba pracowników biura ZO PZM Gdańsk
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Turnieje BRD ODWOŁANE!!!
Komunikat nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z decyzją... więcej
Komunikat PZM w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów, imprez i szkoleń.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
Przeszkoliliśmy studentów!
28 lutego komisja BRDiOŚ ZO PZM w Gdańsku przeprowadziła zajęcia dla studentów... więcej
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej
Terminy TURNIEJE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Szanowni Państwo          ... więcej
Kursokonferencja motocyklowa
W miniony weekend (29.02-01.03.2020) w Bydgoszczy odbyła się kursokonferencja... więcej
Szkolenie sędziów sportu motocyklowego
Zapraszamy na szkolenie sędziów motocyklowych 26 marca o godz. 17.00 w... więcej

AUTOMOBILKLUB BYTOWSKI NIE ZWALNIA TEMPA

40 osób przyszło na Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Automobilklub Bytowski, które odbyło się w Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie! To sporo biorąc pod uwagę, że 46 osób nadal deklarowało członkostwo w klubie. Z nieukrywaną radością przyjęliśmy do swojego grona 5 osób. Są to pasjonaci motoryzacji: Marek Tomaszewski (Laska gm. Lipnica), Paulina Napierała (Osława Dąbrowa), Sławomir Kożykowski Kożyk Stunt (Rzepnica), Maciej Marciniak (Bytów) oraz Joanna Cichosz (Bytów). Witamy w klubie!

Prowadzący zebranie Bogdan Adamczyk na wstępie przywitał Prezesa Zarządu Okręgowego w Gdańsku Polskiego Związku Motorowego, Mariana Zupa. Jego wizyta w Bytowie potraktowana była bardzo symbolicznie, bo właśnie minął rok od uchwalenia chęci naszej przynależności do struktur PZM.

Najpierw wysłuchaliśmy sprawozdania Zarządu Klubu, które odczytał prezes Grzegorz Rycko. Następnie sprawozdanie finansowe przedstawił szef Komisji Rewizyjnej Zbigniew Myszka. Ponownie wrócił temat naszej przynależności w PZM. Wówczas głos zabrał Marian Zupa dodając słowa zachęty do dalszej pracy. Nie ukrywał radości z faktu powstania w Bytowie klubu.

Później przegłosowano kolejne uchwały, m.in. o zmianie adresu klubu i zwiększeniu liczby Członków Zarządu do 9 osób. Nowymi Członkami Zarządu zostali: Piotr Szlachetka i Marcin Jaworski. Gratulujemy! Jednak zanim to się stało, rezygnację z członkostwa w zarządzie i klubie złożył Filip Matyka. Z rąk prezesa otrzymał specjalne podziękowanie.

Jak już jesteśmy przy podziękowaniach, to należy odnotować także fakt, że statuetkę za działalność na rzecz klubu otrzymał członek stowarzyszenia i jednocześnie sponsor - Daniel Hering (Meblobama).

W wolnych wnioskach padł pomysł Witolda Diuga i Zbigniewa Myszki, którzy zaproponowali organizację spotkania członków klubu z przedstawicielami Wydziału Komunikacji Starostwa Bytowskiego. Istnieje bowiem wiele pytań natury formalno-prawnej, które są trudne do rozstrzygnięcia.

Pojawił się także głos zachęcający do organizacji rajdów off-roadowych. Z kolei siódmy w motocyklowym stuncie na świecie Sławomir Kożykowski poinformował, że szuka miejsca na uprawianie swojego motosportu. Przebieg całego dwugodzinnego spotkania skrupulatnie odnotował Maciej Myszka.

Zakończyło się zebranie, ale już myślimy o dalszej pracy. Za tydzień odbędzie się zebranie Zarządu w części w nowym składzie. Zapewne poznamy nazwisko nowego sekretarza klubu i nowy podział obowiązków w stowarzyszeniu.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share