Prezentacja drużyny Polonii Bydgoszcz na sezon 2024
22 marca 2024 roku tuż po sparingu Polonii Bydgoszcz z FOGO Unią Leszno,... więcej
Turnieje BRD dla Szkół Podstawowych w roku 2024
45 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych na żużlu
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy uprzejmie informuje,... więcej
Turystyczny Rajd z okazji Dnia Kobiet - 2. runda TSMO
Zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w Turystycznym Rajdzie Samochodowym Z... więcej
Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy informuje, że... więcej
Tragiczny wypadek 20-letniego Marcina Bandosza❗️Wesprzyj walkę o sprawne życie❗️
To był czwartek, 27 kwietnia 2023. Data, którą cała nasza rodzina zapamięta do... więcej
2. runda Pit Bike "PUK Arena Cup"
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich... więcej
Bilety na XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych
Wejściówki są dostępne.XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych odbędzie się... więcej
II Edycja Konkursu Filmowego „Bezpieczni w Ruchu Drogowym 2024”
Wczoraj (08.02.2024) w Szkole Podstawowej w Sicienku odbyła się gala wręczenia... więcej
wyrazy współczucia dla Wiśniewskiego Józefa
     KoledzeJózefowi WiśniewskiemuHonorowemu... więcej

Speedway Ekstraliga Camp 2023 za nami !!!

Za nami najważniejsza część całego Speedway Ekstraliga Camp 2023. Po dwóch dniach treningów i szlifowania jazdy, młodzi uczestnicy rozegrali turnieje w każdej z trzech kategorii: 85-190 ccm, 250 ccm i 500 ccm).

Wyniki turnieju w kat. 85-190 ccm:
1. Elias Jamil Jensen (Dania) – 14
2. Carlos Gennerich (Niemcy) – 13
3. Jesper Kvarnstroem (Szwecja) – 12 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Tyler Haupt (Niemcy) – 12 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Wiktor Klecha (Polska) – 12 + 3. miejsce w biegu dodatkowym
6. Karel Prusa (Czechy) – 8
7. Bartosz Byszewski (Polska) – 8
8. Kobi Canning (Australia) – 7
9. Erik Barth (Niemcy) – 6
10. Zakhar Lustiuk (Ukraina) – 6
11. Stepanka Nyklova (Czechy) – 5
12. Lenja Tebbe (Niemcy) – 5
13. Niklas Bager (Niemcy) – 3 (wycofał się po pierwszym starcie)
14. Dawid Oscenda (Polska) – 3 (wycofał się po czwartym starcie)
15. Jordan Holstein (Niemcy) – 1 (wycofał się po dwóch startach)
16. Tajo-Nicolas Groh (Niemcy) – ns

Klasyfikacja końcowa turnieju 250 ccm:
1. William Cairns (Wielka Brytania) – 28
2. Mitchell McDiarmid (Australia) – 25
3. Zoltan Lovas (Węgry) – 24 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Lester Matthijssen (Holandia) – 24 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Alfred Aberg (Szwecja) – 23
6. Mikołaj Duchiński (Polska) – 18
7. Alexander Adamson (Australia) – 16
8. Wiktor Jasiński (Polska) – 16
9. Nicolas Hohlbein (USA) – 15
10. Emils Rimicans (Łotwa) – 14
11. Dominik Hrbek (Czechy) – 10
12. Stene Theo Pijper (Wielka Brytania) – 9
13. Levin Cording (Niemcy) – 9
14. Carlos Saabas (Estonia) – 3
15. Viktor Ferneborn (Szwecja) – 3
16. Philip Bruce (Szwecja) – 2

Klasyfikacja końcowa turnieju 500 ccm:
1. Bartosz Głogowski (Polska) – 24
2. Michael West (Australia, licencja duńska) – 23 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Thomas Kring (Dania) – 23 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Slater Lightcap (USA) – 22
5. Benjamin Trigger (Wielka Brytania) – 22
6. Ace John Pijper (Wielka Brytania) – 20
7. Jan Jenicek (Czechy) – 16
8. Alfons Wiltander (Szwecja) – 15
9. Artjoms Juhno (Łotwa) – 15
10. Tino Bouin (Francja) – 14
11. Ben Iken (Niemcy) – 13
12. Maris Strelcovs (Łotwa) – 8
13. Bruno Thomas (Niemcy) – 8
14. Anton Jansson (Szwecja) – 6 (wycofał się z drugiego dnia zawodów)
15. Mattia Santinelli (Włochy) – 5
16. Richard Fuzesi (Węgry) – 3

Zarząd Okręgowy PZM: