Derby Pomorza na żużlu "Bydgoszcz-Toruń" 2020
Sezon żużlowy 2020 i ponownie Derby Pomorza na żużlu pomiędzy Bydgoszczą i... więcej
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
15 sierpnia 2020 r. o godzinie 19.15 rozpocznie się siódma edycja PGE... więcej
1. i 2. runda Amatorskich Kartingowych Mistrzostw Okręgu
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich... więcej
Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy dla B.Zmarzlika
W poniedziałek 27 lipca odbył się Finał Złotego Kasku na żużlu na torze przy... więcej
TAURON Speedway Euro Championship - Finał w Toruniu
Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie... więcej
1. runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Północnej
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
2. runda Kartingowych Mistrzostw Polski
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Finał Złotego Kasku na żużlu- Bydgoszcz
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich... więcej
OMO PIT Bike SM - 31.07.2020 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
3. runda Mistrzostw Okręgu w Super Sprincie
Automobilklub Włocławski zaprasza na pierwszą tegoroczną imprezę która odbędzie... więcej

Praca marzeń? Twórz z nami dyscyplinę Pit Bike - nabór do współpracy przy zawodach

Kochasz motorsport? Chcesz zobaczyć, jak tworzy się najlpesze wydarzenia pit bike od podszewki i współtworzyć rundy Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Pit Bike Cup? Zapraszamy do współpracy.

To wyjątkowa okazja, by zdobyć doświadczenie przy obsłudze zawodów. Organizatorzy dwóch największych cykli w naszym kraju ogłosili nabór do swojej ekipy. Jedyny warunek- poza chęcią poznania świata motorsportu i zaangażowania to ukończone 16 lat.

Poszukiwana, poszukiwany

Kto jest poszukiwany? Osoby funkcyjne, które w sezonie 2020 będą pracowały przy obsłudze zawodów. To idealna propozycja dla tych z was, którzy chcieliby sprawdzić się w “boju” i w przyszłości zdobyte doświadczenie wykorzystać w dalszej ścieżce rozwoju w motorsporcie. Decydując się na współpracę na torach całego kraju, tam gdzie odbywać będą się poszczególne rundy, m.in. Toruń, Bydgoszcz, Koszali, Stary Kisielin, Słomczyn k. Warszawy, czy Głażewo, będziesz mieć zapewnione zakwaterowanie,  i wyżywienie. Oczywiście nie musisz decydować się na wszystkie rundy, ale jest to mile widziane. Poza samą nauką i rozwojem w zakresie pracy przy obsłudze zawodów, będziesz mieć możliwość wyrobienia licencji sędziowskiej. W przyszłości pozwoli to na obsługę innych stanowisk oraz dalszy rozwój np. instruktor sportów motocyklowych. Ważny aspekt to również atrakcyjne wynagrodzenie, które oferuje organizator.

-Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać w branży motorsportu- mówi Mateusz Piontkowski, który podczas zawodów pełni funkcję kierownika trasy. - Po dwóch sezonach organizacji Pucharu Polski Pit Bike SM mamy duże doświadczenie, którym chcemy się podzielić. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie z zakresu pełnionych zadań, cenimy sobie zgranie zespołowe i relacje w teamie pracującym przy obsłudze zawodów. Niezależnie czy chcesz się sprawdzić czy wiążesz swoją przyszłość z motorsportem, a może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zapraszamy. Praca ta wymaga skupienia i skrupulatności, ale satysfakcja z tworzenia zawodów pit bike na pewno wynagrodzi wasze zaangażowanie.

Jeżeli chcesz być częścią sztabu tworzącego wydarzenia pit bike, zgłoś się koniecznie. Poza warunkiem ukończenia 16 roku życia, nie ma większych wymagań. Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju dyscypliny pit bike w naszym kraju, niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobywać, zgłoś się przez ten FORMULARZ.

Jeżeli bierzesz udział w zawodach off-road, a chcesz współpracować przy zawodach na asfalcie i odwrotnie, również możesz zgłosić swoją kandydaturę. Do dzieła!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: