Życzenia Wielkanocne 2020
    ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I MIŁYCHŚWIĄT... więcej
Polonia Pomaga !!!
Przypominamy o zbiórce przygotowanej przez Stowarzyszenie Pomagamy Polonii.... więcej
Zawody Pit Bike | Co zrobić, by wystartować?
Chcesz wystartować w zawodach PIT Bike?Nie wiesz co jest potrzebne i na czym to... więcej
PUK Arena Lipno - zamknięta !!!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związu Motorowego w Bydgoszczy, informuje że ze... więcej
Nicki Pedersen zakażony koronawirusem !!!
Złe wieści napłynęły z Danii. Nicki Pedersen (zawodnik GKM MRGARDEN... więcej
1. runda Kartingowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy odwołana !!!
W konsekwencji wynikającej, ze scenariusza bieżących wydarzeń Główna Komisja... więcej
#Zostańwdomu - Finałowa runda PIT Bike Cup 2019 !!!
Siedzicie teraz w domu ?? i bardzo dobrze !!! #Zostańwdomu polecamy... więcej
Materiały o bezpieczeństwie ruchu drogowego dla dzieci
Z  myślą o najmłodszych, którzy na czas zamkniętych szkół i... więcej
1. runda ROK Cup Polska w Toruniu odwołana !!!
W konsekwencji wynikającej, ze scenariusza bieżących wydarzeń Główna Komisja... więcej
#GKMpomaga!
We wtorkowe przedpołudnie 24.03. br. wraz z przedstawicielami zorganizowanej... więcej

Praca marzeń? Twórz z nami dyscyplinę Pit Bike - nabór do współpracy przy zawodach

Kochasz motorsport? Chcesz zobaczyć, jak tworzy się najlpesze wydarzenia pit bike od podszewki i współtworzyć rundy Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Pit Bike Cup? Zapraszamy do współpracy.

To wyjątkowa okazja, by zdobyć doświadczenie przy obsłudze zawodów. Organizatorzy dwóch największych cykli w naszym kraju ogłosili nabór do swojej ekipy. Jedyny warunek- poza chęcią poznania świata motorsportu i zaangażowania to ukończone 16 lat.

Poszukiwana, poszukiwany

Kto jest poszukiwany? Osoby funkcyjne, które w sezonie 2020 będą pracowały przy obsłudze zawodów. To idealna propozycja dla tych z was, którzy chcieliby sprawdzić się w “boju” i w przyszłości zdobyte doświadczenie wykorzystać w dalszej ścieżce rozwoju w motorsporcie. Decydując się na współpracę na torach całego kraju, tam gdzie odbywać będą się poszczególne rundy, m.in. Toruń, Bydgoszcz, Koszali, Stary Kisielin, Słomczyn k. Warszawy, czy Głażewo, będziesz mieć zapewnione zakwaterowanie,  i wyżywienie. Oczywiście nie musisz decydować się na wszystkie rundy, ale jest to mile widziane. Poza samą nauką i rozwojem w zakresie pracy przy obsłudze zawodów, będziesz mieć możliwość wyrobienia licencji sędziowskiej. W przyszłości pozwoli to na obsługę innych stanowisk oraz dalszy rozwój np. instruktor sportów motocyklowych. Ważny aspekt to również atrakcyjne wynagrodzenie, które oferuje organizator.

-Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać w branży motorsportu- mówi Mateusz Piontkowski, który podczas zawodów pełni funkcję kierownika trasy. - Po dwóch sezonach organizacji Pucharu Polski Pit Bike SM mamy duże doświadczenie, którym chcemy się podzielić. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie z zakresu pełnionych zadań, cenimy sobie zgranie zespołowe i relacje w teamie pracującym przy obsłudze zawodów. Niezależnie czy chcesz się sprawdzić czy wiążesz swoją przyszłość z motorsportem, a może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zapraszamy. Praca ta wymaga skupienia i skrupulatności, ale satysfakcja z tworzenia zawodów pit bike na pewno wynagrodzi wasze zaangażowanie.

Jeżeli chcesz być częścią sztabu tworzącego wydarzenia pit bike, zgłoś się koniecznie. Poza warunkiem ukończenia 16 roku życia, nie ma większych wymagań. Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju dyscypliny pit bike w naszym kraju, niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobywać, zgłoś się przez ten FORMULARZ.

Jeżeli bierzesz udział w zawodach off-road, a chcesz współpracować przy zawodach na asfalcie i odwrotnie, również możesz zgłosić swoją kandydaturę. Do dzieła!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: