1 i 2 runda Amatorskich Kartingowych Mistrzostw Okręgu - zgłoszenia !!!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza na 1. oraz 2... więcej
3. runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocrossie
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich w... więcej
XXV Ogólnopolski Rajd Ekologiczny 2022
LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ przy współpracy z Ludowym Klubem Turystycznym w Tucholi... więcej
KAMENA RALLY TEAM CZEKA NA WĘGIERSKIE OESY
Po raz trzeci w karierze zespół Kamena Rally Team weźmie udział w Hungarian... więcej
4. runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Super Sprincie
Przed nami finałowa 3 runda Włocławskiego Mistrza Kierownicy 2022, która... więcej
Polonia Bydgoszcz rozpoczyna fazę ćwierćfinałową
Abramczyk Polonia Bydgoszcz rozpoczyna fazę ćwierćfinałową eWinner 1... więcej
3. runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Pitbike Camp w Wierzchucinie Królewskim
Po Pitbike Campie w Głażewie kurz już opadł, ale świetne humory uczestników i... więcej
Przerwa urlopowa
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 01 sierpnia do 15 sierpnia br.... więcej
Speedway Ekstraliga Camp - Toruń 2022
Speedway Ekstraliga Camp rozpoczął się w Toruniu (18.07.2022 r.). Kibice będą... więcej

Polonia Bydgoszcz rozpoczyna fazę ćwierćfinałową

Abramczyk Polonia Bydgoszcz rozpoczyna fazę ćwierćfinałową eWinner 1. Ligi.

Główna Komisja Sportu Żużlowego podała terminy meczów ćwierćfinałowych eWinner 1. Ligi.

6 sierpnia, sobota
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra – godz. 14:00 (przełożony z 31 lipca)

7 sierpnia, niedziela:
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – godz. 14:00
Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno – godz. 14:00

Mecze rewanżowe:
11 sierpnia, czwartek
Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Devils – 20:00

12 sierpnia, piątek
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18:00

19 sierpnia, piątek
Stelmet Falubaz Zielona Góra – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 17:00

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: