Przejazd i piknik pojazdów zabytkowych pn. "Święto flagi tradycją narodową" 2024
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora Automobilklubu Toruńskiego na... więcej
Turystyczny Rajd Samochodowy 3. runda TSMO
Zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w Turystycznym Rajdzie Samochodowym... więcej
1. runda Kartingowych Mistrzostw Polski
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Zmiana daty 1 rundy Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy
Spieszymy poinformować Was, że z powodów niezależnych od organizatora, 1. runda... więcej
Poznaliśmy składy drużyn, Wielkiego Finalu Drużynowych Mistrzostw Europy na żużlu
Poznaliśmy składy wszystkich drużyn, które wystąpią w Wielkim Finale... więcej
Śp. Tadeusz Władyko
Ze smutkiem informujemy,że dnia 27.03.2024 r. zmarł w wieku 97 latnasz Honorowy... więcej
Zdrowych, Spokojnych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych 2024
Zdrowych, Spokojnych i PogodnychŚwiąt Wielkanocnych 2024życzyPrezes ZO PZM w... więcej
Prezentacja zespołu KS Apator Toruń !!!
Już 2-go kwietnia 2024 roku w Auli UMK w Toruniu odbędzie się prezentacja... więcej
Derbowy sparing: KS Toruń - GKM Grudziądz
W najbliższy piątek tj. 29 marca o godzinie 17:00 na Motoarenie w Toruniu... więcej
1. runda Kartingowy ROK Cup Poland 2024
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej

Podsumowanie Sezonu 2023 w Automobilklubie Grudziądzkim

Dnia 15 grudnia o godz. 18:00 Zarząd Automobilklubu Grudziądzkiego zorganizował imprezę kończącą sezon - Podsumowanie Sezonu 2023 w Automobilklubie Grudziądzkim.

To było wyjątkowe wydarzenie, na które zaproszono najaktywniejszych i osiągających największe sukcesy członków, przedstawicieli władz samorządowych i okręgowych, sponsorów, sympatyków oraz szacownych seniorów, którzy znacząco przyczyniali się do rozwoju pasji motoryzacyjnej, czynnie działając w delegaturach na terenie Grudziądza.

Na naszą imprezę przybyli znamienici goście, w tym Wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska, Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, Prezes Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy Jacek Wojciechowski, oraz prezesi Automobilklub Toruński - Czesław Nosewicz, Automobilklub Inowrocławski - Jerzy Marczewski i Automobilklub Włocławski - Paweł Sutorowski. Nie zabrakło także naszych długoletnich sponsorów, Elżbiety Baranowskiej z KRD - Oddział Grudziądz i Marcina Gizickiego z MED - SAR Grudziądz.

Na podsumowaniu obecna była też TVSM z Grudziądza, dla której kilkoro naszych członków i gości udzieliło wywiadów. Również gościliśmy Piotra Bilskiego z Gazeta Pomorska Grudziądz.

Po dawce informacji podsumowujących sezon 2023, Prezes Zarządu Okręgowego Polski Związek Motorowy Bydgoszcz Jacek Wojciechowski, wręczył Odznaki Honorowe PZM w stopniu brązowym naszym członkom: Piotrowi Ćwiklińskiemu, Tomaszowi Rzepeckiemu, Adamowi Strzeleckiemu, Marcinowi Kowalskiemu, Jadwidze Makowskiej oraz Edwardowi Makowskiemu. Wręczył również odznaki Turysty Motorowego w Stopniu Brązowym Jadwidze Makowskiej i Edwardowi Makowskiemu oraz puchary za osiągnięcia mistrzowskie w Okręgu osobom, które nie mogły odebrać ich na Gali Zarządu Okręgowego w dniu 3 grudnia.

W dalszej części, w imieniu Automobilklubu Grudziądzkiego, prezes Krzysztof Aniołowski złożył podziękowania wręczając drobne upominki i pamiątkowe statuetki na ręce przedstawicieli władz samorządowych, sponsorów, kierowców i pilotów wyjątkowo reprezentujących Automobilklub w sezonie 2023, sędziów sportowych, sympatyków i najaktywniejszych działaczy.
Zarząd Automobilklubu i Komisja Rewizyjna w imieniu swoim oraz wszystkich członków Automobilklubu Grudziądzkiego podziękowali Prezesowi Automobilklubu Grudziądzkiego za szczególne zaangażowanie i pracę na rzecz Automobilklubu, przekazując na jego ręce pamiątkową tabliczkę.
Nasi goście również złożyli swoje podziękowania i dowody uznania na ręce Prezesa Automobilklubu Grudziądzkiego oraz przekazali wszystkim zebranym bardzo wiele ciepłych i motywujących słów.

W czasie trwania całej imprezy podsumowującej tło muzyczne na żywo zapewnił Stanisław Stokfiszewski grając na pianinie, udostępnionym na czas imprezy przez Sklep Muzyczny Krys - za co serdecznie dziękujemy. Jednym z punktów programu była niespodzianka w postaci wspaniałego i wyjątkowego mini-recitalu w wykonaniu Stanisława Stokfiszewskiego.

Ostatnią, wspaniałą niespodzianką imprezy były symboliczne, aczkolwiek imponujące i słodkie podziękowania prezesa Automobilklubu Grudziądzkiego Krzysztofa Aniołowskiego za niezwykły sezon 2023 dla wszystkich zaproszonych - okazały tort.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy byli z nami przez cały sezon 2023 oraz tym, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wieczorze!!!

żródło: facebook.com/automobilklub.grudziadz

Zarząd Okręgowy PZM: