NASZ CEL TO DAKAR! KAMENA RALLY TEAM OGŁASZA PLANY STARTU W NAJTRUDNIEJSZYM RAJDZIE ŚWIATA
Zespół Kamena Rally Team nieraz udowadniał, że podnosi sobie poprzeczkę bardzo... więcej
Finał Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Supermoto
Finał Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto 2022Serdecznie... więcej
ROADPOL SAFETY DAYS Z BYDGOSKIMI POLICJANTAMI
Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy uczestniczyła dzisiaj (21.09.2022) w... więcej
7. runda ROK Cup Poland 2022
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
3. runda RSMT "mini Max"
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
5. runda Mistrzostw Okręgu PZM w Bydgoszczy w Super Sprincie
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Gala Mistrzów Sportu Kujaw i Pomorza
2 września 2022 roku w Sali Bydgoskiego Marca 1981 Kujawsko-Pomorskiego... więcej
XXV Ogólnopolski Rajd Ekologiczny - Podsumowanie
W minioną sobotę 3 września 2022 roku LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ przy współpracy z... więcej
3 i 4 runda Amatorskich Kartingowych Mistrzostw Okręgu - LISTA ZGŁOSZEŃ ZAMKNIĘTA!!!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza na 3. oraz 4... więcej
6. runda Rotax Max Challenge Poland 2022
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju BRD - Koronowo 2022

W dniu 7 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych.

W imprezie wzięło udział 7 szkół w grupie wiekowej „I” oraz 7 szkół w grupie wiekowej „II”

Zwycięzcy grupy I:

Drużynowo:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gródku
2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Skrwilnie

Indywidualnie:

1 miejsce - Karol Kruger (Szkoła Podstawowa w Gródku)
2 miejsce - Magdalena Duczyc (Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie)
3 miejsce - Rozalia Kruger (Szkoła Podstawowa w Gródku)

Zwycięzcy grupy II:

Drużynowo:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Świekatowie
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Złotnikach Kujawskich

Indywidualnie:

1 miejsce - Maksymilian Meyze (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie)
1 miejsce - Mateusz Skórzewski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie)
3 miejsce - Angelika Gołębiewska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: