Komunikat 1\2020 OKSS - Okręgowa lista Sędziów i Delegatów Technicznych 2020
Komunikat 1\2020 OKSS - Okręgowa lista Sędziów i Delegatów Technicznych 2020
Mistrzostwa Polski Pit Bike SM oficjalnie potwierdzone!
Polski Związek Motorowy ogłosił oficjalny kalendarz wyścigów w dyscyplinach... więcej
Praca marzeń? Twórz z nami dyscyplinę Pit Bike - nabór do współpracy przy zawodach
Kochasz motorsport? Chcesz zobaczyć, jak tworzy się najlpesze wydarzenia pit... więcej
Oldtimer Meeting Toruń 2020
Kolejny Oldtimer Meeting Toruń już za trzy tygodnie czyli w dniach 22-23.02.... więcej
oficjalny sklep GKM Grudziądz
Zapraszamy do zakupów w oficjalnym sklepie klubu żużlowego GKM Grudziądz S.A.... więcej
KS Toruń - GKM Grudziądz na lodzie
Charytatywny mecz hokeja na lodzie.Pojedynek zaplanowano na 9 lutego o... więcej
"Rozbłyśnij Rozsądkiem Załóż Odblask"
Termin akcji odblaskowej "Rozbłyśnij Rozsądkiem Załóż Odblask" to... więcej
Drużyna 100-lecia Polonii Bydgoszcz według...
Wybierz drużynę 100-leciaPolonii Bydgoszcz!!!Zabawa jest prosta.Masz do... więcej
Spotkanie organizacyjne 75 FIM Rally 2020
28 stycznia 2020 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku... więcej
Kurs na licencję Instruktora Sportu Samochodowego PZM
1. Termin:           I zjazd : 15... więcej

FIM Speedway Youth 250cc World Championship

W dniu 6 lipca na torze MOTOARENA Toruń odbyły się zawody Mistrzostw Świata juniorów na żużlu "FIM Speedway Youth 250cc World Championship" do zawodów przystapili:

1 Espen Sola - Norwegia
2 Esben Hjerrild - Dania
3 Mateusz Bartkowiak -  Polska
4 Andreas Christensen - Dania
5 Leon Flint - Wielka Brytania
6 Rasmus Pedersen - Dania
7 Karol Zupinski - Polska
8 Viljam Lappi - Finlania
9 Ben Ernst - Niemcy
10 Noel Wahlqvist - Szwecja
11 Keynan Rew - Australia
12 Philip Hellstrom-Bangs - Szwecja
13 Liam May - Australia
14 Jordan Palin - Wielka Brytania
15 Filip Nizgorski - Polska
16 Jacob Hook - Australia

Organziatorem zawodów było: Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Motorowych "Stal" Toruń, a zwycięzcami zostali:

1st Ben Ernst - Niemcy
2nd Mateusz Bartkowiak - Polska
3rd Philip Hellström-Bängs  - Szwecja

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: