Z dumą informujemy o tegorocznych wynikach Aleksandra i Maksymiliana Raczkowskich z Automobilklubu Podlaskiego, kierowców KRK Racing.
Aleksander Raczkowski w sezonie 2025 zmienił kategorię na Junior i wystartował w cyklu Rotax Max Challenge Poland, wygrał dwie rundy, w czeskim Trzyńcu oraz na nowym torze w Biłgoraju. Sezon zakończył na 3. miejscu w kategorii Junior.
Maksymilian Raczkowski w tym roku kontynuował starty w kategorii Micro, startował w dwóch cyklach Rotax Max Challenge Poland oraz europejskim CEE Rotax Max Challenge. W obu cyklach odniósł kilka zwycięstw i miejsc na podium m.in. we włoskim Jesolo, na słowackim Slovakiaring, w czeskim Trzyńcu, austriackim Bruck i na Węgrzech. W polskim cyklu Rotax Max Challenge zajął 2. miejsce, natomiast europejski CEE Rotax Max Challenge wygrał, dzięki czemu zdobył kwalifikację i bilet na tegoroczny finał światowy Rotax Grand Finals 2025, który odbędzie się od 29 listopada do 6 grudnia w Bahrajnie.
Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia w finale światowym!!!