Komunikat KSS AP nr 2/2020 w sprawie zawieszenia organizacji wszelkich imprez sportu samochodowego do odwołania
W związku z sytuacją w kraju i komunikatem nr 2 Polskiego Związku Motorowego... więcej
UWAGA!!!TURNIEJE ODWOŁANE - KOMUNIKAT nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 13 marca 2020r.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 i podjętymi przez rząd Polski... więcej
OGRANICZENIE PRACY BIURA
W związku z  panującą sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się... więcej
Komunikat KSS AP – odwołanie 2. rundy STAG SMB i SMOB
W imieniu Automobilklubu Podlaskiego – organizatora 2. Rundy STAG SMB i... więcej
Komunikat PZM w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów, imprez i szkoleń.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
Uwaga szkoły ponadpodstawowe!!!
Rozpoczynamy rozgrywki z cyklu:XXIV Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego... więcej
Uwaga szkoły podstawowe grupa II (rocznik 2005 i młodsi) !!!
Rozpoczynamy rozgrywki z cyklu:XLIII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego... więcej
Uwaga szkoły podstawowe grupa I (rocznik 2008 i młodsi-uczniowie w wieku 10-12 lat)!!!
Rozpoczynamy rozgrywki z cyklu:XLIII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego... więcej
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej

KAJA SPORT

Firma KAJA SPORT ma swoją siedzibę w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 40. Jest obecna na rynku sportowym od 1991 r. i dzięki temu można powiedzieć, że są jedną z największych firm oferujących sprzęt sportowy na Podlasiu. Rozpoczynając swoją działalność w Internecie była ukierunkowana na jak największą satysfakcję klienta z dokonanych zakupów.

Właściciele firmy stwierdzają:

W swojej ofercie posiadamy towary najbardziej znanych marek sportowych, takich jak: Nike, Puma, Adidas, Asics, Zina, Mikasa, Molten, Select, Reusch, Colo, Spalding, Spokey, Aqua Speed i wiele innych. Nasza firma działa jako hurtownia sportowa zaopatrująca instytucje oraz inne sklepy, sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową, sklep stacjonarny oferujący atrakcyjne ceny dla klientów detalicznych.

Dziś, patrząc z perspektywy czasu, bogatsi o zdobyte doświadczenie dzięki Państwa pomocy, jesteśmy w pełni przekonani iż droga wybrana przez naszą firmę okazała się jak najbardziej słuszna. Codziennie także z uwagą wsłuchujemy się w opinie i uwagi naszych Klientów oraz analizując własne zachowanie staramy się wyciągać wnioski pozwalające ciągle rozwijać naszą działalność.

W dziedzinie takiej jak handel uznanie i markę buduję się poprzez najwyższą jakość oferowanych produktów i obsługi Klienta. Wysiłki, które codziennie podejmujemy zostały nagrodzone w 2010 r., kiedy to Krajowy Rejestr Długów uhonorował naszą firmę certyfikatem "Rzetelna firma". Nadanie tego certyfikatu jest dowodem na to, iż poważnie podchodzimy do spraw etyki w biznesie oraz terminowego regulowania zobowiązań, a nasza działalność jest przejrzysta.

Zaufanie i dobra opinia Klientów o naszym sklepie to wartości, które kierują naszym postępowaniem. Aby jeszcze bardziej podkreślić nasze dobre relacje z Klientami od 2011 roku uczestniczymy w programie Opineo.pl "Słucham swoich klientów", który świadczy o wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych produktów. Dzięki temu programowi klienci mają możliwość podzielenia się opiniami o zakupionych produktach, a my staramy się wyciągać z tego wnioski, które pomagają nam proponować jeszcze lepszą jakość obsługi.

Dla tych klientów, którzy preferują dokonywanie zakupów na portalu aukcyjnym Allegro.pl udostępniamy również możliwość zakupienia naszych produktów w tym internetowym "supermarkecie". Robiąc zakupy w naszym sklepie w portalu Allegro.pl masz gwarancję zawsze wysokiej jakości oferowanych produktów - takiej samej jak w naszym sklepie!

Nasza firma prowadzi również firmowy Fan Page w portalu Facebook. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu oraz aktywnego komentowania aktualnych wydarzeń z życia firmy i nie tylko oraz uczestnictwa w organizowanych konkursach i promocjach dostępnych tylko dla fanów naszego profilu: www.facebook.com/KajaSport

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share

Galeria