2 Grand Prix Retro Kart Białystok – 26-27 sierpnia 2022
Zarząd Okręgowy PZM w Białymstoku w imieniu sekcji kartingowej Retro Kart... więcej
Najbezpieczniejszy Młody Kierowca 2022
Już po raz kolejny młodzi i zdolni kierowcy będą mieli szansę zawalczyć o tytuł... więcej
Przerwa urlopowa
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 22 lipca do 5 sierpnia 2022 r.... więcej
Digital Motorsport w ZO PZM Białystok
Szanowni zawodnicy, z przyjemnością informujemy, że jesienią 2022 r. w ZO PZM w... więcej
Podziękowania od Prezesa ZO PZM w Białymstoku
19 lipca 2022r. w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Białymstoku odbyło się... więcej
Biuletyn PZM – Lipiec 2022
Wakacje w pełni! Sezon motorsportowy jednak nie zwalnia.Za nami połowa sezonu.... więcej
Prezes Polskiego Związku Motorowego został wybrany Prezesem FIM Europe
Podczas Kongresu Europejskiej Federacji Motocyklowej (FIM Europe), który... więcej
Zapraszamy do zapisów na 2 Grand Prix Retro Kart Białystok
W imieniu sekcji kartingowej Retro Kart Białystok działającej przy... więcej
III runda STAG SMB 2022 i III runda RSMOB 2022 - 25.06.2022 – relacja
45 załóg stanęło na starcie czerwcowych zawodów zorganizowanych przez... więcej
II ZLOT MOTOCYKLOWY ,,MIELNIK NA MOTOCYKLU” – 24-26.06.2022r.
Z radością zapraszamy wszystkich entuzjastów motocykli na drugi Zlot... więcej

KAJA SPORT

Firma KAJA SPORT ma swoją siedzibę w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 40. Jest obecna na rynku sportowym od 1991 r. i dzięki temu można powiedzieć, że są jedną z największych firm oferujących sprzęt sportowy na Podlasiu. Rozpoczynając swoją działalność w Internecie była ukierunkowana na jak największą satysfakcję klienta z dokonanych zakupów.

Właściciele firmy stwierdzają:

W swojej ofercie posiadamy towary najbardziej znanych marek sportowych, takich jak: Nike, Puma, Adidas, Asics, Zina, Mikasa, Molten, Select, Reusch, Colo, Spalding, Spokey, Aqua Speed i wiele innych. Nasza firma działa jako hurtownia sportowa zaopatrująca instytucje oraz inne sklepy, sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową, sklep stacjonarny oferujący atrakcyjne ceny dla klientów detalicznych.

Dziś, patrząc z perspektywy czasu, bogatsi o zdobyte doświadczenie dzięki Państwa pomocy, jesteśmy w pełni przekonani iż droga wybrana przez naszą firmę okazała się jak najbardziej słuszna. Codziennie także z uwagą wsłuchujemy się w opinie i uwagi naszych Klientów oraz analizując własne zachowanie staramy się wyciągać wnioski pozwalające ciągle rozwijać naszą działalność.

W dziedzinie takiej jak handel uznanie i markę buduję się poprzez najwyższą jakość oferowanych produktów i obsługi Klienta. Wysiłki, które codziennie podejmujemy zostały nagrodzone w 2010 r., kiedy to Krajowy Rejestr Długów uhonorował naszą firmę certyfikatem "Rzetelna firma". Nadanie tego certyfikatu jest dowodem na to, iż poważnie podchodzimy do spraw etyki w biznesie oraz terminowego regulowania zobowiązań, a nasza działalność jest przejrzysta.

Zaufanie i dobra opinia Klientów o naszym sklepie to wartości, które kierują naszym postępowaniem. Aby jeszcze bardziej podkreślić nasze dobre relacje z Klientami od 2011 roku uczestniczymy w programie Opineo.pl "Słucham swoich klientów", który świadczy o wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych produktów. Dzięki temu programowi klienci mają możliwość podzielenia się opiniami o zakupionych produktach, a my staramy się wyciągać z tego wnioski, które pomagają nam proponować jeszcze lepszą jakość obsługi.

Dla tych klientów, którzy preferują dokonywanie zakupów na portalu aukcyjnym Allegro.pl udostępniamy również możliwość zakupienia naszych produktów w tym internetowym "supermarkecie". Robiąc zakupy w naszym sklepie w portalu Allegro.pl masz gwarancję zawsze wysokiej jakości oferowanych produktów - takiej samej jak w naszym sklepie!

Nasza firma prowadzi również firmowy Fan Page w portalu Facebook. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu oraz aktywnego komentowania aktualnych wydarzeń z życia firmy i nie tylko oraz uczestnictwa w organizowanych konkursach i promocjach dostępnych tylko dla fanów naszego profilu: www.facebook.com/KajaSport

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share

Galeria