10. Zimowe Grand Prix Białegostoku – 11.02.2023r. – I runda STAG SMB i RSMOB 2023
W imieniu Automobilklubu Podlaskiego mamy przyjemność zaprosić na 10. Zimowe... więcej
Zakończenie sezonu Automobilklubu Podlaskiego 2022 – relacja
W sobotę, 28 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w Restauracji Spodki w Białymstoku... więcej
Posiedzenie Wojewódzkiego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD i Motoryzacyjnego
Dnia 19.01.2023 r. (czwartek) w siedzibie ZO PZM Białystok przy al. Jana Pawła... więcej
Juniorzy z Offroad Białystok trenują we Włoszech
Juniorzy z Offroad Białystok wybrali się na tygodniowy obóz treningowy do Włoch... więcej
DAKAR 2023 – Najlepszy Dakar Polaków!
Najważniejsze fakty:➢ 45. edycja Rajdu Dakar zakończyła się w mieście... więcej
PZM na rzecz WOŚP
Zapraszamy serdecznie do udziału w licytowaniu zestawów gadżetów wystawionych... więcej
Iga Świątek z tytułem Najlepszego Sportowca 2022 roku. Bartosz Zmarzlik na 2. miejscu!
Tenisistka Iga Świątek zdobyła 1. miejsce w 88. Plebiscycie Przeglądu... więcej
Zakończenie sezonu Automobilklubu Podlaskiego 2022
W imieniu Automobilklubu Podlaskiego zapraszamy serdecznie zwycięzców... więcej
Nowe stopnie licencji sportu samochodowego
W imieniu Głównej Komisji Sportu Samochodowego, Biuro Sportu i Turystyki... więcej
Nowy system Inside PZM dla sportu samochodowego i kartingowego
W imieniu Biura Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego informujemy, że... więcej

31. Rajd Niepodległości – VI runda STAG SMB i VI runda RSMOB 2022 – 11.11.2022 – relacja

71 załóg stanęło na starcie 31. Rajdu Niepodległości – VI rundy STAG SMB i VI rundy RSMOB 2022. W sumie na metę dojechało 59 zespołów. Piątkowe zmagania były naprawdę wymagające, ilość lokalizacji, długość dojazdówek, skomplikowanie tras powodowało, że cały dzień trzeba było być bardzo skoncentrowanym. Najlepiej udało się to załodze Michał Kraciuk/ Mateusz Makarewicz Audi A4 kombi, którzy przewagą 10.9 wygrali z Piotrem Radziszewskim/ Grzegorzem Twarowskim jadących Mitsubishi Lancerem EVO X. Brąz w klasyfikacji generalnej zdobyli Adam Laskowski / Jakub Kakareko ścigający się Renault Megane RS.

Poniżej zwycięzcy w poszczególnych klasach.

K1

1 Maciej Rybak/ Wiktoria Rybak (Nissan Micra K12)

2 Mateusz Fifielski / Agnieszka Kolosa (Fiat 600)

3 Paweł Oniszczuk / Michał Dorofiejuk (Fiat Seicento)

K2

1 Patryk Piechowicz / Kacper Stefaniuk (Honda Civic IV)

2 Marcin Wowtoniuk/ Monika Burdon (Honda CRX)

3 Jakub Niewiarowski/Bartek Tuchliński (Renault Clio)

K3

1 Piotr Samusiewicz/ Izabela Kisielewska (Honda Integra)

2 Marcin Malinowski / Natalia Drągowska (BMW 318 is)

3 Wojciech Piechowicz / Arkadiusz Szendel (Honda Civic)

K4

1 Michał Kraciuk /Mateusz Makarewicz (Audi A4 kombi)

2 Piotr Radziszewski / Grzegorz Twarowski (Mitsubishi Lancer EVO X)

3 Adam Laskowski / Jakub Kakareko (Renault Megane RS)

RWD

1 Janusz Pietruczuk / Sebastian Zarecki (BMW e36 328 coupe)

2 Michał Miezian / Kamil Gryc (BMW 318ti)

3 Marcin Malinowski / Natalia Drągowska (BMW 318 is)

STAG LPG CUP

1 Maciej Gołek/Dawid Wysocki (BMW e46 touring 325i)

2 Łukasz Chlebus / Szymon Chlebus (Peugeot 206)

3 Michał Łopato / Agnieszka Dąbrowska (BMW e46 320i compact)

Klasyfikacja TEAM

1 BRICOMAN RALLY TEAM

2 SŁONECZNA ENERGIA PODLASIE

3 KAMPERBUSY.PL

Klasyfikacja Gość

1 Marcin Radecki / Piotr Kwiatkowski (Mazda MX5)

2 Przemysław Krysztowiak /Krzysztof Grzywacz (BMW 325ti)

3 Patryk Grodzki / Mateusz Adamski (BMW 130i)

Gratulujemy!!!

Wyniki

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share
 

Galeria