Rundy zasadnicze | ||||||
1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek) | ||||||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | - | Lokomotive Daugavpils | -47 | : | 43 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | GTŻ Grudziądz | 51 | : | 39 |
przełożony 17.06.2012 przełożony na 24.06.2012 |
Lechma-Start Gniezno | - | Orzeł Łódź | 50 | 40 | ||
Pobierz: Ostrów Gniezno Lublin | ||||||
2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela) | ||||||
Orzeł Łódź | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 54 | 36 | ||
GTŻ Grudziądz | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 61 | 29 | ||
Lokomotive Daugavpils | - | Lechma-Start Gniezno | 53 | 37 | ||
Pobierz: Łódź Grudziądz Daugavpils | ||||||
3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela) | ||||||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | - | Orzeł Łódź | 53 | 36 | ||
Lechma-Start Gniezno | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 47 | 43 | ||
Pobierz: Ostrów Gniezno | ||||||
4 runda: 6 maja 2012 (niedziela) | ||||||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 58 | 32 | przełożone na 10.06 | |
Orzeł Łódź | - | Lokomotive Daugavpils | 57 | 33 | ||
Lechma-Start Gniezno | - | GTŻ Grudziądz | 45 | 45 | ||
Pobierz: Lublin Gniezno Łódź | ||||||
5 runda: 13 maja 2012 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 55 | 35 | ||
GTŻ Grudziądz | - | Orzeł Łódź | 46 | 44 | ||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | - | Lechma-Start Gniezno | 44 | 46 | ||
Pobierz: Daugavpils Grudziądz Ostrów | ||||||
6 runda: 20 maja 2012 (niedziela) | ||||||
Lechma-Start Gniezno | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 57 | 33 | ||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | SK Lokomotive Daugavpils | 58 | 32 | ||
Orzeł Łódź | - | GTŻ Grudziądz | 61 | 29 | ||
Pobierz: Gniezno Lublin Łódź | ||||||
7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | Orzeł Łódź | 48 | 42 | ||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 45 | 44 | ||
GTŻ Grudziądz | - | Lechma-Start Gniezno | 41 | 48 | ||
Pobierz: Daugavpils Ostrów Grudziądz | ||||||
3 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | GTŻ Grudziądz | 47 | 43 | ||
Pobierz: Daugavpils | ||||||
8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela) | ||||||
Orzeł Łódź | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 41 | 49 | ||
GTŻ Grudziądz | - | Lokomotive Daugavpils | 53 | 37 | ||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | Lechma-Start Gniezno | 50 | 40 | ||
Pobierz: Łódź Grudziądz Lublin | ||||||
9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela) | ||||||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | - | GTŻ Grudziądz | 33 | 57 | ||
Lechma-Start Gniezno | - | Lokomotive Daugavpils | 54 | 36 | ||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | Orzeł Łódź | 59 | 31 | ||
Pobierz: Ostrów Gniezno Lublin | ||||||
10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela) | ||||||
Lokomotive Daugavpils | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 56 | 34 | ||
GTŻ Grudziądz | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 49 | 40 | ||
Orzeł Łódź | - | Lechma-Start Gniezno | 46 | 44 | ||
Pobierz: Daugavpils Grudziądz Łódź | ||||||
Rundy finałowe | ||||||
11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela) | ||||||
Lechma-Start Gniezno | - | SK Lokomotive Daugavpils | 60 | 30 | zawody przełożone na 4.08 | |
GTŻ Grudziądz | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 51 | 39 | ||
Pobierz: Gniezno Grudziądz | ||||||
12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela) | ||||||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | Lechma-Start Gniezno | 44 | 45 | ||
SK Lokomotive Daugavpils | - | GTŻ Grudziądz | 40 | 50 | ||
Pobierz wyniki: Lublin Daugavpils | ||||||
13 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela) | ||||||
Lechma-Start Gniezno | - | GTŻ Grudziądz | 41 | 48 | ||
SK Lokomotive Daugavpils | - | Lubelski Wegiel KMŻ Lublin | 42 | 48 | ||
Pobierz wyniki: Daugavpils Gniezno | ||||||
14 runda: 2 września 2012 (niedziela) | ||||||
GTŻ Grudziądz | - | Lechma-Start Gniezno | 44 | 44 | ||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | SK Lokomotive Daugavpils | 57 | 33 | ||
Pobierz wyniki: Grudziądz Lublin | ||||||
15 runda: 9 września 2012 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | Lechma-Start Gniezno | 40 | 50 | ||
Lubelski Wegiel KMŻ Lublin | - | GTz Grudziądz | 60 | 30 | ||
Pobierz wyniki: Daugavpils Lublin | ||||||
16 runda: 16 września 2012 (niedziela) | ||||||
Lechma-Start Gniezno | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 51 | 39 | ||
GTŻ Grudziądz | - | SK Lokomotive Daugavpils | 51 | 39 | ||
Pobierz wyniki: Gniezno Grudziądz | ||||||
baraż - 1 runda: 23 września 2012 (niedziela) | |||||
ROW Rybnik | - | ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 43 | : | 46 |
Pobierz wyniki: Rybnik | |||||
baraż - II runda 7 października 2012 ŻKS Ostrovia Ostrów Pobierz wyniki: Ostrów |
- | ROW Rybnik | 55 | : | 33 |
Uwagi do części finałowej:
1 ze względu na uwarunkowania wyższe, takie jak: zawody FIM lub UEM, niedostępność stadionu, zgłoszona przez właściciela obiektu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, może nastąpić zmiana gospodarzy w dwumeczu z udziałem zainteresowanej drużyny
- Archiwum