Lista Klasyfikacyjna Zawodników DM I ligi sezonu 2013
Część zasadnicza | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 runda: 1 kwietnia 2013 (poniedziałek) | ||||||
GKM | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 52 | : | 38 | przełożony na 19.05.2013 |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 47 | : | 43 | przełożony na 19.05.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | KŻ Orzeł Łódź | 40 | : | 49 | przełożony na 19.05.2013 |
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje | ||||||
Pobierz: Gdansk Grudziadz Rawicz | ||||||
2 runda: 7 kwietnia 2013 (niedziela) | ||||||
KŻ Orzeł Łódż | - | GKM | 47 | : | 43 |
przełożony na 16.06.2013 |
SK Lokomotive Daugavpils | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 62 | : | 28 | przełożony na 16.06.2013 |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 39 | : | 51 | przełożony na 16.06.2013 |
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje | ||||||
Pobierz: Łódź Daugavpils Ostrów | ||||||
11 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
3 runda: 14 kwietnia 2013 (niedziela) | ||||||
GKM | - | SK Lokomotive Daugavpils | 49 | : | 41 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | KŻ Orzeł Łódź | 52 | : | 38 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 46 | : | 43 | przełożony na 22.06.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje | ||||||
Pobierz: |
||||||
18 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
4 runda: 21 kwietnia 2013 (niedziela) | ||||||
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | GKM | 33 | : | 57 | |
SK Lokomotive Daugavpils | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 44 | : | 46 | |
KŻ Orzeł Łódź | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 47 | : | 42 | |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia pauzuje | ||||||
Pobierz: Rawicz Daugavpils Łódź | ||||||
25 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
5 runda: 28 kwietnia 2013 (niedziela) | ||||||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | SK Lokomotive Daugavpils | 60 | : | 30 |
przełożony na 3.05.2013 przełożony na 24.05.2013 przełożony na 13.06.2013 |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 52 | : | 38 | |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | - | KŻ Orzeł Łódź | 46 | : | 43 | |
GKM pauzuje | ||||||
Pobierz: Lublin Gdańsk Ostrów | ||||||
6 runda: 5 maja 2013 (niedziela) | ||||||
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 36 | : | 52 | |
SK Lokomotive Daugavpils | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 54 | : | 36 | |
GKM | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 42 | : | 48 | |
KŻ Orzeł Łódź pauzuje | ||||||
Pobierz: Rawicz Daugavpils Grudziądz | ||||||
9 maja 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
7 runda: 12 maja 2013 (niedziela) | ||||||
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 54 | : | 36 | przełożony na 17.05.2013 |
KŻ Orzeł Łódź | - | SK Lokomotive Daugavpils | 41 | : | 48 | przełożony na 31.05.2013 |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | GKM | 44: | : | 46 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk pauzuje | ||||||
Pobierz: Łódź Ostrow Lublin | ||||||
19 maja 2013 (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
23 maja 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
8 runda: 26 maja 2013 (niedziela) | ||||||
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 37 | : | 47 | powtórnie zweryfikowany przez GKSŻ |
GKM | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 51 | : | 39 | |
SK Lokomotive Daugavpils | - | KŻ Orzeł Łódź | 42 | : | 48 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk pauzuje | ||||||
Pobierz: Rawicz Grudziądz Daugavpils | ||||||
9 runda: 2 czerwca 2013 (niedziela) | ||||||
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | - | SK Lokomotive Daugavpils | 47 | : | 43 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | GKM | 43 | : | 47 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 60 | : | 30 | |
KŻ Orzeł Łódź pauzuje | ||||||
Pobierz: Ostrów Gdańsk Lublin | ||||||
6 czerwca 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
10 runda: 9 czerwca 2013 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 45 | : | 45 | |
KŻ Orzeł Łódź | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 43 | : | 46 | przełożony na 4.07.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 50 | : | 39 | |
GKM pauzuje | ||||||
Pobierz: Łódź Rawicz , Daugavpils | ||||||
11 runda: 30 czerwca 2013 (niedziela) | ||||||
GTŻ Grudziądz | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 57 | : | 30 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | SK Lokomotive Daugavpils | 50 | : | 39 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | KŻ Orzeł Łódź | 44 | : | 46 | |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia pauzuje | ||||||
Pobierz: Grudziądz Gdańsk Lublin | ||||||
4 lipca 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
12 runda: 7 lipca 2013 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | GKM | 52 | : | 38 | |
KŻ Orzeł Łódź | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 45 | : | 45 | |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 40 | : | 50 | |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje | ||||||
Pobierz wyniki: Daugavpils Łódź Ostrów | ||||||
13 runda: 21 lipca 2013 (niedziela) | ||||||
GKM | - | KŻ Orzeł Łódź | 52 | : | 37 | |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | - | SK Lokomotive Daugavpils | 37 | : | 53 | |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia | 47 | : | 43 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin pauzuje | ||||||
Pobierz wyniki: Grudziądz Rawicz Gdańsk | ||||||
25 lipca 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
27 lipca 2013 (sobota) - data rezerwowa | ||||||
28 lipca 2013 (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
14 runda: 4 sierpnia 2013 (niedziela) | ||||||
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp | - | GKM | 49 | : | 41 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 46 | : | 44 | |
KŻ Orzeł Łódź | - | RKS Kolejarz RAWAG Rawicz | 63 | : | 27 | |
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje | ||||||
Pobierz wyniki: Ostrów Lublin Łódź | ||||||
8 sierpnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
Część finałowa | ||||||
15 runda: 18 sierpnia 2013 (niedziela) | ||||||
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | SK Lokomotive Daugavpils | 60 | : | 30 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | GKM | 39 | : | 51 | |
Pobierz wyniki: Gdańsk Lublin | ||||||
16 runda: 25 sierpnia 2013 (niedziela) | ||||||
GKM | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 47 | : | 43 | |
SK Lokomotive Daugavpils | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 63 | : | 27 | |
Pobierz wyniki: Grudziądz Daugavpils | ||||||
17 runda: 1 września 2013 (niedziela) | ||||||
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 65 | : | 25 | |
SK Lokomotive Daugavpils | - | GKM | 45 | : | 45 | |
Pobierz wyniki: Gdańsk Daugavpils | ||||||
5 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
18 runda: 8 września 2013 (niedziela) | ||||||
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 37 | : | 52 | |
GKM | - | SK Lokomotive Daugavpils | 55 | : | 35 | |
Pobierz wyniki: Lublin Grudziądz | ||||||
12 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
19 runda: 15 września 2013 (niedziela) | ||||||
SK Lokomotive Daugavpils | - | RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | 34 | : | 56 | |
GKM | - | Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | 63 | : | 27 | przełożony na 19.09.2013 |
Pobierz wyniki: Daugavpils Grudziądz | ||||||
19 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa | ||||||
20 runda: 22 września 2013 (niedziela) | ||||||
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk | - | GKM | 59 | : | 31 | |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin | - | SK Lokomotive Daugavpils | 56 | : | 34 | |
Pobierz wyniki: Gdańsk Lublin | ||||||
29 września 2013 (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
6 października 2013 (niedziela) - data rezerwowa | ||||||
13 października 2013 (niedziela) - data rezerwowa |
Uwagi do części finałowej:
- Archiwum