Tabela końcowa IMP' 2022
Miejsce
|
Zawodnik
|
Finał 1
Grudziądz
|
Finał 2 Krosno
|
Finał 3 Rzeszów
|
1
|
Bartosz Zmarzlik
|
18
|
13
|
18
|
2
|
Dominik Kubera
|
13
|
18
|
10
|
3.
|
Janusz Kołodziej
|
11
|
12
|
9
|
4.
|
Jarosław Hampel
|
14
|
6
|
7
|
5.
|
Maciej Janowski
|
8
|
9
|
8
|
6.
|
Bartosz Smektała
|
8
|
5
|
11
|
7.
|
Kacper Woryna
|
5
|
10
|
9
|
8.
|
Grzegorz Zengota
|
2
|
14
|
7
|
9.
|
Patryk Dudek
|
9
|
7
|
5
|
10.
|
Tobiasz Musielak
|
6
|
5
|
8
|
11.
|
Jakub Miśkowiak
|
5
|
-
|
13
|
12.
|
Przemysław Pawlicki
|
3
|
7
|
6
|
13.
|
Paweł Przedpełski
|
6
|
3
|
5
|
14.
|
Krzysztof Buczkowski
|
0
|
8
|
3
|
15.
|
Mateusz Cierniak
|
6
|
-
|
3
|
16.
|
Krzysztof Kasprzak
|
8
|
-
|
-
|
17.
|
Rafał Karczmarz
|
-
|
5
|
-
|
18.
|
Norbert Krakowiak
|
5
|
-
|
-
|
19.
|
Wiktor Lampart
|
-
|
-
|
4
|
20.
|
Mateusz Szczepaniak
|
-
|
2
|
1
|
21.
|
Jakub Jamróg
|
-
|
3
|
0
|
22
|
Kacper Szopa
|
-
|
0
|
-
|
IMP Finał nr 3 - 5.09.2022 - Rzeszów
Wyniki IMP w Rzeszowie:
1. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 17 (3,3,3,2,3,3) +1 za najwięcej wygranych biegów
2. Jakub Miśkowiak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 13+3 (1,2,2,3,3,2)
3. Dominik Kubera (Motor Lublin) – 10+2 (2,0,2,3,2,1)
4. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,3,3,2,0,0)
5. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 9+0 (1,3,2,0,3)
6. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 9+1 (3,1,3,1,1)
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 8 (0,3,t,3,2)
8. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) – 8 (1,2,2,2,1)
9. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) – 7 (0,0,3,1,3)
10. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 7 (3,1,0,2,1)
11. Przemysław Pawlicki (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 6 (2,1,0,1,2)
12. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 5 (1,0,1,3,0)
13. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń) – 5 (2,0,1,0,2)
14. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 4 (2,1,0,1,0)
15. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 3 (0,2,1,0,0)
16. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (2,0,1)
17. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – 1 (1,0)
18. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 0 (w,-,-,-,-)
Pobierz- wyniki Finał nr 3 w Rzeszowie