Drużynowe Mistrzostwa I ligi (DM - I liga)

Część zasadnicza

I runda: 7 kwietnia 2017 (piątek)

 

STAL RZESZÓW

Euro Finannce POLONIA PIŁA

42

:

47

 

Pobierz: Rzeszów - Piła

 

I runda: 9 kwietnia 2017 (niedziela)

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 

SC Lokomotiv Daugavpils

52

:

38

 

KŻ Orzeł Łódź

Arge Speedway Wanda Kraków

50

:

40

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

POLONIA BYDGOSZCZ

59

:

31

 

Pobierz:  Gdańsk - Daugavpils, Łódź - Kraków, Tarnów - Bydgoszcz

 

II runda: 17 kwietnia 2017 (poniedziałek)

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

Grupa Azoty Unia Tarnów

46 : 44  

POLONIA BYDGOSZCZ 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

41

:

49 przełożony na 14.05

Euro Finannce POLONIA PIŁA

KŻ Orzeł Łódź

51

:

39 przełożony na 14.05

SC Lokomotiv Daugavpils

STAL RZESZÓW

56

:

34  

Pobierz: Kraków - Tarnów, Bydgoszcz - Gdańsk, Piła - Łódź, Daugavpils - Rzeszów

 
 

III runda: 22 kwietnia 2017 (sobota)

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

SC Lokomotiv Daugavpils

61

:

29 przełożony na 22.06

Pobierz: Tarnów - Daugavpils

 
 

III runda: 23 kwietnia 2017 (niedziela)

 

KŻ Orzeł Łódź 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

30

:

30  

Euro Finannce POLONIA PIŁA

POLONIA BYDGOSZCZ

31

:

17

 

STAL RZESZÓW 

Arge Speedway Wanda Kraków

53

:

37

 

Pobierz:  Łódź - Gdańsk, Piła - Bydgoszcz, Rzeszów - Kraków

 
 

IV runda: 29 kwietnia 2017 (sobota)

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Grupa Azoty Unia Tarnów

32

:

28

przełożony na 25.06

Pobierz:  Gdańsk - Tarnów

 
 

IV runda: 30 kwietnia 2017 (niedziela)

 

POLONIA BYDGOSZCZ

STAL RZESZÓW

46

:

44

 

Arge Speedway Wanda Kraków

Euro Finannce POLONIA PIŁA

38

:

51

przełożony na 02.07
przełożony na 01.07

SC Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź

51

:

39

 

Pobierz: Bydgoszcz - Rzeszów, Kraków - Piła, Daugavpils - Łódź,

 

V runda: 5 maja 2017 (piątek)

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

SC Lokomotiv Daugavpils

48

:

40

 

Pobierz:  Piła - Daugavpils

 
 

V runda: 7 maja 2017 (niedziela)

STAL RZESZÓW

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

47

:

42

przełożony na 23.07

KŻ Orzeł Łódź

Grupa Azoty Unia Tarnów

42

:

47

przełożony na 22.07

POLONIA BYDGOSZCZ

Arge Speedway Wanda Kraków

25

:

35

 

Pobierz: Rzeszów - Gdańsk, Łódź - Tarnów, Bydgoszcz - Kraków

 

VI runda: 21 maja 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Arge Speedway Wanda Kraków

43

:

47

 

KŻ Orzeł Łódź

STAL RZESZÓW

53

:

37

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

Euro Finannce POLONIA PIŁA

60

:

30

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

POLONIA BYDGOSZCZ

54

:

36

 

Pobierz: Gdańsk - Kraków, Łódź - Rzeszów, Tarnów - Piła, Daugavpils - Bydgoszcz

 
 

VII runda: 27/28 maja 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

44

:

46

 

POLONIA BYDGOSZCZ 

KŻ Orzeł Łódź

32

:

51

 

Arge Speedway Wanda Kraków

SC Lokomotiv Daugavpils

49

:

41

 

STAL RZESZÓW

Grupa Azoty Unia Tarnów

37

:

53

 

Pobierz: Piła - Gdańsk, Bydgoszcz - Łódź, Kraków - Daugavpils, Rzeszów - Tarnów

 

VIII runda: 3 czerwca 2017/4 czerwca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Euro Finannce POLONIA PIŁA

49

:

41

przełożony na 22.07

KŻ Orzeł Łódź 

POLONIA BYDGOSZCZ

52

:

32

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

STAL RZESZÓW

62

:

28

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

Arge Speedway Wanda Kraków

58

:

31

 

Pobierz: Gdańsk - Piła, Łódź - Bydgoszcz, Tarnów - Rzeszów, Daugavpils - Kraków

 
 

IX runda: 10 czerwca 2017/11 czerwca 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

Grupa Azoty Unia Tarnów

39

:

51

 

POLONIA BYDGOSZCZ

SC Lokomotiv Daugavpils

45

:

45

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

37

:

53

 

STAL RZESZÓW 

KŻ Orzeł Łódź

41

:

49

 

Pobierz: Piła - Tarnów, Bydgoszcz, Daugavpils, Kraków - Gdańsk, Rzeszów - Łódź

 

X runda: 18 czerwca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

STAL RZESZÓW

63

:

27  

Grupa Azoty Unia Tarnów

KŻ Orzeł Łódź

48

:

41

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

POLONIA BYDGOSZCZ

51

:

39

 
SC Lokomotiv Daugavpils  Euro Finannce POLONIA PIŁA 58 : 32  

Pobierz: Gdańsk - Rzeszów, Tarnów - Łódź, Kraków - Bydgoszcz, Daugavpils - Piła

 

XI runda: 9 lipca 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

Arge Speedway Wanda Kraków

46

:

43  

KŻ Orzeł Łódź 

SC Lokomotiv Daugavpils

45

:

45

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

53

:

37

 

STAL RZESZÓW

POLONIA BYDGOSZCZ

52

:

38

 

Pobierz: Piła - Kraków, Łódź - Daugavpils, Tarnów - Gdańsk, Rzeszów - Bydgoszcz

 
 

XII runda: 16 lipca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

KŻ Orzeł Łódź

45

:

45  

POLONIA BYDGOSZCZ

Euro Finannce POLONIA PIŁA

37

:

53

 

Arge Speedway Wanda Kraków

STAL RZESZÓW

52

:

38

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

Grupa Azoty Unia Tarnów

39

:

51

 

Pobierz: Gdańsk - Łódź, Bydgoszcz - Piła, Kraków - Rzeszów, Daugavpils - Tarnów

 
 

XIII runda: 30 lipca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 

POLONIA BYDGOSZCZ

57

:

32  

KŻ Orzeł Łódź 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

57

:

33

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

Arge Speedway Wanda Kraków

61

:

29

 

STAL RZESZÓW 

SC Lokomotiv Daugavpils

52

:

37

 

Pobierz: Gdańsk - Bydgoszcz, Łódź - Piła, Tarnów - Kraków, Rzeszów - Daugavpils

 
 

XIV runda: 5 sierpnia 2017/6 sierpnia 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

STAL RZESZÓW

47

:

43  

POLONIA BYDGOSZCZ 

Grupa Azoty Unia Tarnów

40

:

50

 

Arge Speedway Wanda Kraków

KŻ Orzeł Łódź

48

:

42

 

SC Lokomotiv Daugavpils

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

50

:

28

 

Pobierz: Piła - Rzeszów, Bydgoszcz - Tarnów, Kraków - Łódź, Daugavpils - Gdańsk

 
 

-

Rundy finałowe

 

1 runda finałowa: niedziela, 20 sierpnia 2017

 

KŻ Orzeł Łódź

Grupa Azoty Unia Tarnów

45

:

45

 

SC Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

46

:

44

 

Pobierz: Łódź - Tarnów, Daugavpils - Gdańsk

 
 

 

2 runda finałowa: niedziela, 3 września 2017

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

KŻ Orzeł Łódź

49

:

41

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SC Lokomotiv Daugavpils

54

:

36

 

Pobierz:  Tarnów - Łódź, Gdańsk - Daugavpils

 
 

3 runda finałowa: niedziela, 10 września 2017

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Grupa Azoty Unia Tarnów

40

:

32

 

Pobierz: Gdańsk - Tarnów

 

4 runda finałowa: niedziela, 24 września 2017

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

50

:

40  

 

 

 

:

 

 

Pobierz: Tarnów - Gdańsk

 
 

Baraż: niedziela, 1 października 2017

 

Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

47

:

43  

Pobierz: 

 
 

Baraż rewanż: niedziela, 8 października 2017

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Get Well Toruń

40

:

50  

Pobierz: 

 
 

 

 

Żużel: 

News

PZM wziął udział w akcji #GaszynChallenge
... i pompował dla chorych dzieci! Przyjęliśmy wyzwanie Automoblilklubu... więcej
Zooleszcz DPV Logistic Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy
Dla kogo triumf w Zooleszcz DPV Logistic Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1... więcej
Madsen wygrywa w Bydgoszczy. Duńczyk liderem cyklu
Za nami druga, niezwykle emocjonującą runda cyklu Tauron SEC 2020. Piękniejący... więcej
Północ – Południe. Ciekawe zawody w Gdańsku. Świetny zwiastun nadchodzącego sezonu
Już w ten weekend rusza eWinner 1. Liga. Mecz Północ – Południe miał nas... więcej
Madsen wygrywa w Toruniu
Toruń czuł głód wielkiego żużla już od co najmniej kilku miesięcy. Emocje na... więcej
Rusza cykl TAURON SEC! [INFORMACJE DLA KIBICÓW]
Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie... więcej
Tauron SEC 2020 - seria Finałów w Polsce !
Żużlowa sytuacja wyjątkowaKoronawirus dyktuje ostatnio warunki na całym świecie... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej

Strony

- Archiwum