Część zasadnicza
1 runda - 6 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
ŻKS ROW Rybnik |
48 |
: |
41 |
przełożone na 17.05.2015 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
49 |
: |
41 |
przełożone na 17.05.2015 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
KŻ ORZEŁ Łódź |
57 |
: |
33 |
przełożone na 17.05.2015 |
Lokomotiv Daugavpils pauza |
|
|
: |
|
|
2 runda - 12 kwietnia 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
57 |
: |
33 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
POLONIA BYDGOSZCZ |
42 |
: |
48 |
ŻKS ROW Rybnik |
Speedway Wanda Instal Kraków |
62 |
: |
28 |
KŻ ORZEŁ Łódź pauza |
|
|
: |
|
3 runda - 26 kwietnia 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
49 |
: |
40 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
Lokomotiv Daugavpils |
41 |
: |
49 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
ŻKS ROW Rybnik |
48 |
: |
41 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Lod-Gni Kra-Dau Byd-Ryb |
4 runda - 10 maja 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils |
POLONIA BYDGOSZCZ |
54 |
: |
36 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
Speedway Wanda Instal Kraków |
52 |
: |
38 |
ŻKS ROW Rybnik |
KŻ ORZEŁ Łódź |
62 |
: |
27 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Dau-Byd Ost-Kra Ryb-Lod |
5 runda - 24 maja 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
Lokomotiv Daugavpils |
40 |
: |
50 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
ŻKS ROW Rybnik |
42 |
: |
48 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
37 |
: |
53 |
Speedway Wanda Instal Kraków pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Lod-Dau Gni-Ryb Byd-Ost |
6 runda - 31 maja 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
61 |
: |
29 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
KŻ ORZEŁ Łódź |
63 |
: |
27 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
POLONIA BYDGOSZCZ |
46 |
: |
44 |
ŻKS ROW Rybnik pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Dau-Gni Ost-Lod Kra-Byd |
7 runda - 4 czerwca 2015 r. (czwartek) |
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
Speedway Wanda Instal Kraków |
48 |
: |
42 |
||||||||||
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
28 |
: |
62 |
przełożone na 19.07.2015, nastepnie przełożone na 2.08.2015 | |||||||||
ŻKS ROW Rybnik |
Lokomotiv Daugavpils |
60 |
: |
30 |
||||||||||
POLONIA BYDGOSZCZ pauza |
|
|
: |
|
||||||||||
Pobierz: Lod-Kra Gni-Ost Ryb-Dau |
8 runda - 14 czerwca 2015 r. (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
POLONIA BYDGOSZCZ |
50 |
: |
40 |
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
Speedway Wanda Instal Kraków |
41 |
: |
47 |
|
ŻKS ROW Rybnik |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
60 |
: |
30 |
przełożony na 24.06.2015 |
Lokomotiv Daugavpils pauza |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Lod-Byd Gni-Kra Ryb-Ost |
9 runda - 21 czerwca 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
Lokomotiv Daugavpils |
48 |
: |
42 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
ŻKS ROW Rybnik |
32 |
: |
58 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
61 |
: |
29 |
KŻ ORZEŁ Łódź pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Ost-Dau Kra-Ryb Byd-Gni |
10 runda - 28 czerwca 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils |
Speedway Wanda Instal Kraków |
57 |
: |
35 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
KŻ ORZEŁ Łódź |
45 |
: |
45 |
ŻKS ROW Rybnik |
POLONIA BYDGOSZCZ |
51 |
: |
39 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Dau-Kra Gni-Lod Ryb-Byd |
11 runda - 26 lipca 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
ŻKS ROW Rybnik |
36 |
: |
54 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
36 |
: |
54 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Lokomotiv Daugavpils |
43 |
: |
47 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Lod-Ryb Kra-Ost Byd-Dau |
12 runda - 9 sierpnia 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils
|
KŻ ORZEŁ Łódź |
58 |
: |
32 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
POLONIA BYDGOSZCZ |
56 |
: |
34 |
ŻKS ROW Rybnik |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
69 |
: |
20 |
Speedway Wanda Instal Kraków pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Dau-Lod Ost-Byd Ryb-Gni |
13 runda - 16 sierpnia 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
KŻ ORZEŁ Łódź |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
51 |
: |
39 |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
Lokomotiv Daugavpils |
36 |
: |
54 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Speedway Wanda Instal Kraków |
58 |
: |
32 |
ŻKS ROW Rybnik pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Lod-Ost Gni-Dau Byd-Kra |
14 runda - 23 sierpnia 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Daugavpils |
ŻKS ROW Rybnik |
54 |
: |
35 |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
Łączyńscy Carbon Start Gniezno |
51 |
: |
39 |
Speedway Wanda Instal Kraków |
KŻ ORZEŁ Łódź |
51 |
: |
39 |
POLONIA BYDGOSZCZ pauza |
|
|
: |
|
Pobierz: Dau-Ryb Ost-Gni Kra-Lod |
30 sierpnia 2015 (niedziela) - data rezerwowa
Runda finałowa
1 runda finałowa: 6 września 2015 r. (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
4 POLONIA BYDGOSZCZolonia Bydgoszcz. |
1 Lokomotive Daugavpils |
45 |
: |
45 |
przełożone na 11.09.2015 |
3 MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp |
2 ŻKS ROW Rybnik |
54 |
: |
36 |
przełożone na 11.09.2015 |
|
uwaga: drużyna z Rybnika odbywa mecz na wyjeździe - zamiana gospodarza art. 723 ust. 2 RSŻ
2 runda finałowa: 13 września 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
1Lokomotive Daugavpils |
4 POLONIA BYDGOSZCZolonia Bydgoszcz. |
50 |
: |
40 |
2 ŻKS ROW Rybnik |
3 MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp |
49 |
: |
41 |
|
3 runda finałowa: 20 września 2015 r. (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Lokomotive Daugavpils |
MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp |
50 |
: |
40 |
zamiana gospodarza art. 723 ust. 2 RSŻ |
|
|
|
: |
|
|
Pobierz: Dau-Ost |
4 runda finałowa: 27 września 2015 r. (niedziela) |
||||
---|---|---|---|---|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp |
Lokomotive Daugavpils |
49 |
: |
41 |
|
|
|
: |
|
|
4 października 2015 (niedziela) - baraż
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów 40:50 pobierz: Ost-Rze
11 pażdziernika 2015 (niedziela) - baraż
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 62:28 pobierz: Rze-Ost
- Archiwum