Internetowa relacja na żywo: Weekend pełen atrakcji w toruńskim Motoparku

Internetowa relacja na żywo, mnóstwo ciekawych i bardzo szybkich samochodów, otwarty park maszyn, zacięta rywalizacja na torze, wiele atrakcji dla dzieci, a także coś dla podniebienia – na to wszystko możecie liczyć podczas IV rundy Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross. Wstęp na zawody, które odbędą się w weekend 22-23 czerwca w toruńskim Motoparku, jak zwykle będzie darmowy!

Poprzednie rundy Oponeo MPRC 2019 stały pod znakiem nie tylko zaciętej walki na torze, ale również wysokiej frekwencji. Rekord padł pod koniec maja w Słomczynie – do tych zawodów zgłosiło się blisko 130 kierowców. Z kolei w ten weekend w Toruniu kierowców będzie 113, a każdy z nich będzie twardo walczyć, co gwarantuje rewelacyjne widowisko.

Nie tylko sport

W Polsce zawody rallycrossowe to już nie tylko gratka dla fanów motoryzacji, lecz także świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Organizatorzy cyklu jak zwykle nie zapominają o najmłodszych. Z myślą o nich, w toruńskim Motoparku ustawione będą dmuchańce i mini-tor, na którym dzieci będą mogły się sprawdzić prowadząc elektryczne wózki Turnado. O głód też nie trzeba się martwić. Będzie go można zaspokoić dzięki bogatej ofercie gastronomicznej. Z kolei firma Red Bull, zapewni możliwość degustacji ich napoju, a także DJ-a, który postara się o wrażenia muzyczne dorównujące symfonii wydobywającej się spod masek rallycrossowych maszyn.

Internetowa transmisja na żywo

A jeśli tym razem nie uda Wam się dotrzeć na tor? Nic straconego! Czwartą rundę Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem Internetu. Transmisja z biegów półfinałowych i finałowych będzie dostępna w niedzielę, 23 czerwca, w serwisie YouTube.

LINK do transmisji.

Samochody: