Polski Związek Motorowy podpisał w kwietniu b.r. porozumienie z gestorami bazy apartamentów i campingów w Chorwacji- firmą Valamar, która zarządza Camping Adriatic. Dzieki temu porozumieniu każdy członek PZM przy rezerwacji online domku lub apartamentu (przez baner na naszej stronie internetowej ) otrzyma zniżkę specjalną 10% a caravaningowiec zniżkę na campingu w recepcji.

"Camping Adriatic" zarządza dziesięcioma campingami i wieloma apartamentami dostępnymi na stronie www.valamar.com. Valamar  jest to największa grupa hotelowa w Chorwacji gwarantująca najwyższe, światowe standardy, i do tego dobre ceny.

Wszystkie campingi "Camping Adriatic" położone są nad przepięknymi plażami, Wśród wspaniałych krajobrazów śródziemnomorskich.  Są to idealne miejsca do wypoczynku rodzinnego .
Goście wczasowi mogą korzystać z parceli, domków mobilehome lub apartamentów. Na wszystkich campingach organizowane są liczne atrakcje animacyjne dla dzieci i dorosłych.
Niedawno w przeprowadzonym konkursie campingi w Lanterna i na wyspie Krk zdobyły prestiżowy certyfikat " Best 2014" który przyznawany jest przez kluby ADAC i ANWB. Campingi posiadają wszelkie rekomendacje oraz certyfikat ISO 14001.

Polski Związek Motorowy poleca i rekomenduje wypoczynek na campingach z "Camping Adriatic"

Oferta - Mobile Homes

OZDG (Spółka zarządzająca):