Biuro turystyki "PZM Travel" to jedyny i najlepszy w kraju organizator grupowych zagranicznych wyjazdów caravaningowych. W dniu 2 stycznia otworzyliśmy listę zgłoszeń na nasze imprezy turystyczne. W tym roku przygotowaliśmy również kilka nowości.

W ramach cyklu "Zwiedzamy Stolice Europy" odbędzie sie wyjazd do Holandii, jak rownież proponujemy objazdowe wycieczki po Czarnogórze i Albanii. Obie imprezy cieszą sie bardzo dużym zainteresowaniem i należy się spodziewać, że niedługo lista zgłoszeń zostanie zamknięta. Wykaz imprez znajduje sie na stronie www.pzmtravel.com.pl/caravaning.

Znajdują się tutaj również ciekawe wyjazdy wczasowe do Chorwacji, a także ważne imprezy międzynarodowe, jak np. Europa Rally, w czerwcu, na Węgrzech oraz światowy FICC Rally w Finlandii. Biuro przygotowało również w tym roku wyjazdy bardziej "egzotyczne" na Białoruś (Grodzieńszczyzna i Mińsk) oraz do Rosji (Petersburg). To również są nowe kierunki dokąd pojadą polscy caravaningowcy. Zachęcamy do wspólnego wypoczynku, poznawania miast i ciekawych osobliwości turystycznych na kempingach całej Europie.
Proponujemy również, aby przed wyjazdem, zaopatrzyć się w Międzynarodową Kartę Kempingową CCI, która nie tylko zastępuje, na recepcji, paszport ale uprawnia do 10% zniżki za pobyt. W tym celu zapraszamy na naszą stronę www.pzmtravel.com.pl/pzmsklep.

Przypominamy również o naszym niezawodnym ASSISTANCE, czyli całodobowej pomocy na drodze, na którą możecie liczyć nie tylko w kraju ale i za granicą.

Szczegółowe informacje, na temat ASSISTANCE, możecie Państwo uzyskać, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00, w Biurze Klubu w Warszawie ul. Górczewska 228F lub telefonicznie po numerem 22 5328481.

www.sospzmot.pl, www.pzmtravel.com.pl 

OZDG (Spółka zarządzająca):