Miło nam poinformować, że Członkowie Polskiego Związku Motorowego mają prawo do uzyskania aż 15% zniżki na karnety w stacji narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska” w  Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Rabat naliczany jest  w przypadku dokonania zakupu w kasie stacji i obejmuje karnety czasowe (od 2 do 6 godzin) oraz całodniowe (od 1 do 3 dni) dla Członka PZM oraz osób towarzyszących. Jedynym warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie ważnej karty członkowskiej PZM.

 

 

Szwajcaria Bałtowska to największy i najnowocześniejszy ośrodek narciarski w województwie świętokrzyskim. Łączna długość wszystkich tras zjazdowych - a jest ich aż 5 - to w sumie 2 500m. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających jest Wioska Świętego Mikołaja, w której Członkom PZM i osobom towarzyszącym również przysługuje 15% rabat. Przyjeżdżając do Szwajcarii Bałtowskiej, mamy możliwość spędzenia aktywnie czasu oraz skorzystania z licznych udogodnień, które oferuje ośrodek. 

 

Nowoczesny system sztucznego naśnieżania i odwadniania oraz mocne oświetlenie pozwalają na zjazdy ze stoków do późnych godzin nocnych. Systematyczne ratrakowanie tras zapewnia komfort jazdy nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

Po szaleństwach na stoku oferujemy wizytę w Wiosce Świętego Mikołaja i w JuraParku, zabawy w Bajkowym Parku Rozrywki a także Świąteczne Kino Emocji 5D. Tuż obok stoku można skorzystać z atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych – do ich dyspozycji jest lodowisko z wypożyczalnią łyżew, snowtubing, zimowa karuzela oraz górka saneczkowa.

 

Na gości czeka moc atrakcji!!!