Miło nam poinformować, że Członkowie Polskiego Związku Motorowego mają prawo do uzyskania aż 15% zniżki na atrakcje zawarte w pakiecie „Bajkowa Zima” w  Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, dostępne już od 29.11.2019 r.

Rabat naliczany jest  w przypadku dokonania zakupu w kasie i obejmuje bilety dla Członka PZM oraz osób towarzyszących. Dotyczy biletów indywidualnych i rodzinnych. Jedynym warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie ważnej karty członkowskiej PZM.

W pakiecie „Bajkowa Zima” zawarte są następujące atrakcje:

  1. Wioska Świętego Mikołaja
  2. Bajkowa Kraina Lodu
  3. Szopka Świąteczna w Zwierzyńcu Dolnym
  4. Kino Emocji Cinema 5D i warsztaty kreatywne
  5. Jura Park – ścieżka edukacyjna – oraz Muzeum Jurajskie

 

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie to magiczne miejsce zapewniające moc atrakcji dla całej rodziny. Zafunduj sobie i swoim bliskim wspaniałą przygodę, pozwól się przenieść do bajecznej krainy Świętego Mikołaja, pełnej niezapomnianych przygód!

 

Wioska Świętego Mikołaja

Mijając bramę Wioski Świętego Mikołaja, przeniesiesz się do świata spełnionych marzeń. Spotkasz bajkowe postacie, które wciągną wszystkich do wspólnej zabawy oraz poznasz wesołe elfy, które uwijają się z    przygotowaniem prezentów. Sercem tego magicznego miejsca jest chata Świętego Mikołaja – tu na swym ogromnym tronie oczekuje na gości najsympatyczniejszy dziadziuś na świecie – sam Święty Mikołaj! Obok niego jak zwykle krząta się Pani Choinka, która każdego zaprasza na pyszne domowe wypieki i kubek gorącej czekolady. Podczas wizyty w Wiosce Mikołaja koniecznie musisz zwiedzić domki elfów, które połączone są plątaniną wąskich korytarzy. Obok znajduje się zagroda z sympatycznymi zwierzątkami, które uwielbiają być głaskane przez dzieci.

 

Bajkowa Kraina Lodu

Wyobraź sobie, że ogromna biała kopuła tuż obok JuraParku to lodowe iglo. W jego wnętrzu skrywa się Bajkowa Kraina Lodu. Zwiedzając z przewodnikiem tajemnicze korytarze, przeniesiecie się w sam środek słynnej bajki „Kraina Lodu” – niezwykłej produkcji Disneya. Przeżyj przygody Elzy i jej wiernych przyjaciół w zupełnie nowy sposób! Na  kilku ogromnych ekranach przedstawimy najciekawsze fragmenty bajki, a dzięki nietypowej formule zwiedzania staniesz się jednym z bohaterów tej zimowej baśni!

 

Na gości czeka moc atrakcji!!!

 

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi korzyściami wynikającymi z posiadania karty członkowskiej PZM, których aktualna lista znajduje się na stronie https://www.pzm.pl/karta/.