Zwycięstwo Kościuszki

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zwyciężyli w Rajdzie Niemiec w PWRC i zyskali kolejnych 25 punktów w klasyfikacji Mistrzostw Świata Samochodów Produkcyjnych. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team objęła prowadzenie na początku drugiego dnia rajdu i nie oddała go już do mety w Trewirze. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Benito Guerra (+2.00,5) Na trzecim uplasował się Marcos Ligato ze startą 10.01,8.

Zwyciężając w 6 rundzie PWRC, Michał Kościuszko awansował z czwartego miejsca na pozycję wicelidera. Na swoim koncie zgromadził 65 punktów. Przed dwoma ostatnimi startami w tym sezonie do pierwszego w stawce, Benito Guerry, Michał traci 15 punktów. Na trzecim miejscu z 58 punktami znajduje się Walerij Gorban.

- Bardzo się cieszę, że jesteśmy na mecie Rajdu Niemiec. To był dla nas fantastyczny weekend. Od początku do końca realizowaliśmy przyjętą taktykę. Po zaciętej walce objęliśmy prowadzenie na pierwszym oesie drugiego dnia i nie oddaliśmy go już do końca. Cały zespół wykonał świetną pracę, nasze auto spisywało się znakomicie. Nie mógłbym lepiej wymarzyć sobie tego startu. Zdobyliśmy 25 punktów i awansowaliśmy na 2. miejsce w PWRC - powiedział na mecie Michał Kościuszko.

W sezonie 2012 załoga LOTOS Dynamic Rally Team ma jeszcze dwa starty na trasach Mistrzostw Świata - Rajd Hiszpanii i Rajd Włoch. We wrześniu Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak wystartują gościnnie w Rajdzie Polski, którego baza zlokalizowana jest w Mikołajkach.

Strategicznym partnerem zespołu LOTOS Dynamic Rally Team jest spółka LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Informacje dotyczące startów załogi Michał Kościuszko - Maciek Szczepaniak z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team można znaleźć pod adresem www.lotosdynamicrallyteam.pl