Z jedynką Kajetanowicz - 48 zgłoszeń do 1. rundy Lotos RSMP

Organizatorzy 1 rundy LOTOS RSMP opublikowali listę zgłoszeń. Liczy ona 48 pozycji - z jedynką widnieje duet Kajetan Kajetanowicz / Jarosław Baran (Subaru Impreza RT), z dwójką - Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Subaru Impreza STI), z trójką - Grzegorz Grzyb/Daniel Siatkowski (Mitsubishi Lancer evo IX gr. N).

ZOBACZ LISTĘ ZGŁOSZEŃ 1. RUNDY LOTOS RSMP

Kolejną pozycję przyznano drugiej załodze Platinum Subaru Rally Team, Wojciechowi Chuchale i Kamilowi Hellerowi (Subaru Impreza STI gr. R). Piątka to Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski, szóstka - Maciej Rzeźnik i Przemysław Mazur, obie załogi w Peugeotach 207 S2000.

Siódma pozycja przyznana została Łukaszowi Habajowi (Mitsubishi Lancer evo IX gr. N), ósma Jarosławowi Kołtunowi, dziewiąta Maciejowi Oleksowiczowi (obaj w Fordach Fiesta S2000). Dziesiątkę zamyka Andrzej Koper (Subaru Impreza TMR 2010).

Kolejne pozycje to: 11 Mariusz Stec (Skoda Fabia WRC klasy OPEN), 12 Marcin Gagacki (Mitsubishi Lancer evo IX), 14 Mariusz Nowocień (Mitsubishi Lancer evo X), 15 FELIX (Mitsubishi Lancer evo X RS), 16 Tomasz Czopik (Mitsubishi Lancer evo X).

W Citroen Racing Trophy Polska, za kierownicami DS3 R3T powalczą Chmielewski, Kornicki, Raczkowski i Typa. Dalej ustawiono Gryca (Suzuki Swift S1600), Aleksa Zawadę (Renault Clio R3), Grzegorza Musza (Honda Civic Type-r).

W Castrol Edge Trophy sześć zgłoszeń: Domżała, Scheffler, Ptaszek, Poloński, Górny oraz gość z Łotwy - Ralfs Sirmacis.

Klasa 6 to Byśkiniewicz (Fiesta R2 poza CET), Pendyk, Płachytka, Ogryzek, Kochanowski-Laren (wszyscy w Citroenach C2) i Kasperczyk (Fabia R2). W klasie 8 osiem zgłoszeń, na czele z Berlińskim (206), Włodarczykiem (Clio) i HERBIM (Civic Type-r).

W HR dwie BMW M3: VIRNIK i Urbanowicz, dwie Astry: Saracyn i Winciaszek, jedno 306: Malinowski.

 

Samochody: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Ostra walka o zwycięstwo
Bezkompromisowa walka na torze, dobra pogoda i sporo kibiców, to najkrótsze... więcej
Kurs na licencję B,C; B,C Junior 04-05.09.2021 r.
Kurs na licencje BC,BC Junior         ... więcej
Wysoka Grzęda Baja Poland: Krzysztof Hołowczyc triumfuje po raz siódmy
Trzy dni rywalizacji i blisko 430 km ścigania po bezdrożach w... więcej
Hołowczyc z Kurzeją nie zwalniają tempa
Krzysztof Hołowczyc z Łukaszem Kurzeją prezentują wyśmienite tempo podczas... więcej
Mocna obsada Wysoka Grzęda Baja Poland
Organizatorzy Wysoka Grzęda Baja Poland opublikowali listę zawodników, którzy... więcej
Sukces w Le Mans w liczbach
Kuba Śmiechowski, Alex Brundle i Renger van der Zande w barwach polskiego... więcej
Wielki sukces polskiego zespołu w Le Mans!
Polski zespół Inter Europol Competition zajął znakomite piąte miejsce w klasie... więcej
Dramat zespołu Kubicy
Robert Kubica, Louis Delétraz i Yifei Ye na ostatnim okrążeniu stracili... więcej
Kubica z momentem
Trzeci w LMP2 w sesji Warm up przed 24H Le Mans, Robert Kubica zaliczył duże... więcej

Strony

- Archiwum