Wypowiedzi zawodników przed Baja Czarne

Rafał Płuciennik:
Już w piątek trzecia runda RMPST. Cieszę się na nią już bardzo i najchętniej już dzisiaj bym poczuł rajdowe emocje. Po pierwszej rundzie zostały one rozpalone. Wygraliśmy grupę TH i byliśmy na 3 m. w generalce. Druga runda to awaria i nie zaliczony rajd. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze. Jesteśmy przygotowani, skoncentrowani i jak zawsze cały RMF 4RACING Team walczy o jak najwyższe cele. Zarówno w grupach jak i klasyfikacji zespołów.

Aleksander Szandrowski:
Baja Czarne, teren na którym odbędzie się kolejna runda Mistrzostw Polski jest mi już dobrze znany i bardzo lubię to miejsce. Ciekawa trasa prowadząca przez teren poligonu po piachach i duktach leśnych do tego szybka. Pamiętam że „biedronką” rozwijaliśmy tam prędkość 150km/h. Są emocje przed rajdem. Cały czas spędzam na przygotowaniu sprzętu. Po ostatniej rundzie wprowadziłem parę zmian w naszej rajdówce i jeszcze dopinam ostatnie guziki. :)  Mam nadzieję że samochód spisze się znakomicie i zajmiemy dobrą lokatę jak na Baja Drawsko. Oczywiście jedziemy znowu w trójkę Rafał, Ja i kot szprot :) więc nie może być inaczej!

Krzysztof Biegun:
Baja Czarne jest 3 rajdem w tym sezonie i liczymy, że ze wszystkimi awariami, które wyskakiwały po przebudowie naszej rajdówki już sobie poradziliśmy, dzięki pomysłowości i dużemu doświadczeniu naszego serwisu. Ola i ja ze swojej strony zrobimy teraz wszystko aby walczyć o najlepszą pozycję dla siebie a co za tym idzie punkty dla zespołu RMF 4RACING Team .Jesteśmy już wjeżdżeni w samochód i znamy trochę tereny w Czarnym, więc damy z siebie wszystko, żeby nie zawieść naszych kibiców. Ale na pewno nie będzie łatwo patrząc na konkurencję i piekielnie trudne trasy... Trzymajcie kciuki za cały zespół RMF4rt i do "zobaczenia" na oesach.

Aleksandra Kujawa:
Baja Czarne kazała długo na siebie czekać, co jeszcze bardziej zaostrzyło nasze apetyty. Niepozorne, 50’cio kilometrowe odcinki potrafią dostarczyć wielu wrażeń i są bardzo widowiskowe dla kibiców. Wprowadziliśmy również drobne modyfikacje w samochodzie i startujemy z nowym ustawieniem zawieszenia, które jeszcze lepiej powinno spisać się na szybkich duktach leśnych. Będzie szybko. Trzymajcie kciuki za cały RMF 4RACING Team.

Samochody: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 

News

Dwa dni wyścigowych emocji na Torze Poznań
W najbliższy piątek i w sobotę 21-22 czerwca na Torze... więcej
Ponad 60 kierowców będzie zdobywać Magurę Małastowską
Mimo rozpoczynających się wakacji wyścigowa karuzela Górskich Samochodowych... więcej
Polacy na mecie 2. Królewskiego Rajdu Skandynawii
Zakończyła się 3. runda Rajdowych Mistrzostw Europy ERC. Najlepszy w 2.... więcej
WRC Rally Show na błoniach Stadionu Narodowego
ORLEN 80. Rajd Polski będzie w tym sezonie najważniejszą imprezą w sportach... więcej
Rzymskie wyzwanie przed Wiktorem Dobrzańskim
Stawka włoskiej Formuły 4 zmierzy się na Autodromie Vallelunga w ... więcej
Królewski Rajd Skandynawii z gwiazdorską obsadą – na żywo w Motowizji
W dniach 13-15 czerwca odbędzie się Królewski Rajd Skandynawii z ... więcej
Michalina Sabaj w czołówce Mistrzostw Formuły 4
W minionym tygodniu Michalina Sabaj, młody i utalentowany kierowca... więcej
Wakacje z wyścigami górskimi
Przed zawodnikami ścigającymi się w Górskich Samochodowych... więcej
Informacja GKSS dot. Garrett 50. Rajdu Koszyc - 4. rundy RSMP 2024
Szanowni Państwo,Poniżej załączamy informację GKSS PZM dot. startu zawodników w... więcej

Strony

- Archiwum