Skorupski Wicemistrzem Europy

Ten weekend na długo zapadnie w pamięci polskiego kierowcy w Mistrzostwach Europy Rallycross. Krzysztof Skorupski w swoim pierwszym pełnym sezonie wywalczył tytuł Wicemistrza Europy! W finałowej rundzie, która odbyła się w Niemczech nie udało się co prawda zdobyć miejsca na podium, ale dotychczasowe wyniki pozwoliły na utrzymanie drugiej pozycji w klasyfikacji sezonu i radość z tytułu. Była to wyjątkowo kontaktowa eliminacja, a dla Polaka zakończyła się bez koła. Ale mimo takiej przygody udało się zawody ukończyć.

To był sezon pełen emocji, łez i radości. Polski kierowca na zmianą raz miał szczęście, raz pecha, dwa razy musiał kończyć zawody na trzech kołach po walce bok w bok z konkurentami. Wicemistrzostwo Europy to najlepsza nagrody dla kierowcy i polskiego zespołu za ciężką pracę przez cały rok. Mistrzem Europy został  Norweg Andreas Bakkerud.