Pacek górą w Czechowicach

Piotr Pacek i Łukasz Chojecki wygrali 7. Rajd Czechowicki, przeprowadzony w trudnych, zimowych warunkach. Załoga AMK Limanowa / Automobilklubu Południowego, jadąca Oplem Astrą GSI, po pięciu oesach wyprzedziła o 10,1 sekundy Adriana Łabusia i Bożydara Grzywaczewskiego w Astrze. Trzecie miejsce zajęli Dariusz Twardzik i Mariusz Żelazko w Clio.

W klasie Gość, Virnik i Michał Grudziński w BMW M3, zostawili za sobą Kacpra Wróblewskiego i Tomasza Borko w Clio (+29,6) oraz Jacka Płonkę i Krzysztofa Barnata w Lancerze (+30,8).

OS 6 został przerwany po wypadku załogi Sąsiadek/Jaworski. Pozostałym załogom nadano czas.