Spotkania z Pasją to wyjątkowa przestrzeń promująca pasjonatki różnych dziedzin, to cykl spotkań organizowanych w różnych miastach Polski z fantastycznymi kobietami żyjącymi na co dzień swoimi niezwykłymi pasjami. Projekt jest skupiony wyłącznie wokół tematyki sportowo-podróżniczej, podszyty sporą dawką adrenaliny i ukoronowany satysfakcją życiową bohaterek, która z kolei przekłada się na inspirację i motywację uczestników spotkań, a poprzez to na wyjątkową jakość organizowanego przedsięwzięcia.

W gronie bohaterek gościmy kobiety uprawiające sport amatorsko, jak również te odnoszące spektakularne sukcesy na skalę krajową i międzynarodową. Warunek: pasja i błysk w oku, ponieważ to nie medale są ważne, ale to, co robimy z życiem. Projekt przedstawia kobiece osobowości, ale dedykowany jest nie tylko do kobiet.

Formuła wydarzenia opiera się na cyklicznych spotkaniach-rozmowach z bohaterkami, urozmaicanych dodatkowymi atrakcjami. 

Spotkania są skierowane zarówno do pasjonatów, jak i do osób poszukujących swojego miejsca w świecie. Zainteresują zatem zarówno sportowców profesjonalistów znających smak przygody i adrenaliny, jak i każdą osobę „niedopieszczoną” przez życie i poszukującą zajęcia dla siebie, a przede wszystkim spełnienia.

Pierwsze spotkanie z pasjonatkami motoryzacji jest planowane w kwietniu w Warszawie.

Więcej o projekcie na stronie www.spotkaniazpasja.pl oraz na profilu projektu na stronie www.facebook.com/spotkaniazpasja.


 

Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: