Tym razem na F1 Karting warto przyjechać nie tylko dlatego, aby podziwiać umiejętności amatorek wyścigów, ale również po to, aby zobaczyć w akcji Natalię Kowalską – kierowcę wyścigowego Formuły 2.

Tradycyjnie, do rywalizacji w Motocaina Cup zostały zaproszone wszystkie panie, niezależnie od wieku i umiejętności, a dla początkujących utworzona została klasa Amator. Celem zawodów jest zarażenie bakcylem do sportu motorowego czytelniczek kobiecego portalu motoryzacyjnego Motocaina.pl i wszystkich pań, które do tej pory nie startowały w żadnej rywalizacji. W II eliminacji Motocaina Cup weźmie udział ponad 40 zawodniczek.

Nagrodami w nadchodzącej rundzie jest m.in. weekend z Lexusem CT200H, pakiet zabiegów Spa, zaproszenie na kolację we dwoje, zabiegi kosmetyczne i mnóstwo innych. Każda zawodniczka wyjdzie z zawodów z prezentem od organizatorów.

Na torze F1 Karting 17 marca pojawi się i wystartuje w Motocaina Cup - w klasie gość - Natalia Kowalska, kierowca kartingowy i wyścigowy. Jej przygoda z samochodami jednomiejscowymi zaczęła się w 2006 roku. Jeździła w Formule Renault 2.0 serii Eurocup, testowała Formułę 3, a w 2011 roku brała udział w pełnym sezonie Formuły 2 zajmując m.in. miejsce w pierwszej dziesiątce w Portimao. Obecnie Natalia przygotowuje się do startów w sezonie 2013. Cały czas czynnie uczestniczy w życiu wyścigowym, komentując wyścigi m.in. DTM, NASCAR, F3, Indy Car, serie Volkswagena, na kanale Sportklub.

Więcej informacji można uzyskać pod mailem frendl@motocaina.pl lub biuro@f1k.pl, na profilu wydarzenia na Facebooku oraz na stronie www.motocaina.pl/Motocaina_Cup

Wstęp na Motocaina Cup - bezpłatny (poza strefą dla zawodniczek).

Kalendarz poszczególnych eliminacji:
II eliminacja - 17 marca 2013, w godzinach 14.00-17.00 - tor F1 Karting, ul. Jagiellońska 82, Warszawa
III eliminacja - 13 kwietnia 2013 roku, w godzinach 9.00-14.00 -  uroczysty finał - tor F1 Karting, ul. Jagiellońska 82, Warszawa

Kontakt:
602 624 140 Katarzyna Frendl, frendl@motocaina.pl  - patronaty medialne, PR, marketing, współpraca

603 755 872 Tomasz Senkowski, biuro@f1k.pl - zasady pucharu, regulamin, zawodniczki

Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: