LISTY STARTOWE NA 1/4 IMP w dniu 16.05.2013 r.

 

Listy startowe na  ¼ IMP – 16.05.2013

 

 

GRUDZIĄDZ

1          Norbert Kościuch                 GTŻ Grudziądz

2          Bartosz Zmarzlik                    Stal Gorzów Wlkp SA

3          Tomasz Chrzanowski            GTŻ Grudziądz

4          Grzegorz Walasek                 Speedway Stal Rzeszów SA

5          Emil Pulczyński                      KS Toruń Unibax SA

6          Krystian Pieszczek                GKS Wybrzeże SA Gdańsk

7          Kamil Pulczyński                   KS Toruń Unibax SA

8          Artur Mroczka                      GKS Wybrzeże SA Gdańsk

9          Piotr Pawlicki                        Unia Leszno SSA

10        Mariusz Fierlej                      KSM Krosno    Krzysztof Buczkowski ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

11        Szymon Woźniak                 ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA

12        Przemysław Pawlicki            Unia Leszno SSA

13        Kacper Gomólski                Unia Tarnów ŻSSA

14        Wojciech Lisiecki               Start Gniezno SA

15        Jakub Jamróg                      Unia Tarnów ŻSSA Robert Kościecha ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

16        Marcin Jędrzejewski             KŻ Kolejarz Opole

R1        Adrian Gomólski                 Stal Gorzów Wlkp.SA

R2        Zbigniew Czerwiński            SŻKS ROW Rybnik

R3        Marcin Bubel                       KŻ Orzeł Łódź

Do półfinału w Krośnie  awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

OPOLE

1          Stanisław Burza                        KŻ Kolejarz Opole

2          Kamil Brzozowski                     KS Toruń Unibax SA

3          Marcin Rempała                       KŻ Kolejarz Opole

4          Adam Czechowicz                    KŻ Kolejarz Opole   Kacper Woryna SŻKS ROW Rybnik

5          Krzysztof Jabłoński                  ZKŻ SSA

6          Krzysztof Buczkowski              ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA  Mariusz Fierlej KSM Krosno

7          Łukasz Jankowski                    Stal Gorzów Wlkp SA

8          Mateusz Szczepaniak               ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA

9          Tobiasz Musielak                     Unia Leszno SSA

10        Daniel Pytel                             KŻ Orzeł Łódź

11        Damian Baliński                        Unia Leszno SSA

12        Robert Kościecha                     ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA  Jakub Jamróg Unia Tarnów ŻSSA

13        Łukasz Sówka                         Speedway Stal Rzeszów SA

14        Zbigniew Suchecki                   WTS SA

15        Piotr Świderski                         Start Gniezno SA

16        Michał Mitko                            SŻKS ROW Rybnik

R1        Kacper Woryna                        SŻKS ROW Rybnik

R1        Michał Łopaczewski                 KŻ Kolejarz Opole

R2        Rafał Konopka                         KŻ Orzeł Łódź

R3       Artur Czaja                                SCKM Włókniarz Częstochowa

Do półfinału w Krośnie  awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

LUBLIN

1          Daniel Jeleniewski                    SKMŻ Lublin

2          Grzegorz Zengota                     Unia Leszno SSA

3          Karol Baran                             SKMŻ Lublin

4          Maciej Kuciapa                        SKMŻ Lublin

5          Piotr Protasiewicz                     ZKŻ SSA Robert Miśkowiak GKS Wybrzeże SA Gdańsk

6          Dawid Stachyra                        GKS Wybrzeże SA Gdańsk

7          Kamil Adamczewski                 ZKŻ SSA

8          Rune Holta                               CKM Włókniarz SA

9          Damian Adamczak                   Start Gniezno SA

10        Janusz Kołodziej                      Unia Tarnów ŻSSA

11        Paweł Hlib                               Stal Gorzów Wlkp SA

12        Maciej Janowski                      Unia Tarnów ŻSSA

13        Dawid Lampart                        Speedway Stal Rzeszów SA

14        Roman Chromik                       SŻKS ROW Rybnik

15        Marco Gaschka                       Speedway Stal Rzeszów SA

16        Tomasz Rempała                      KŻ Kolejarz Opole

R1        Mateusz Łukaszewski              SKMŻ Lublin

R2        Ernest Koza                             Unia Tarnów ŻSSA

R3        Szymon Kiełbasa                     KSM Krosno

Do półfinału w Krakowie  awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

PIŁA

1          Piotr Dziatkowiak                   KŻ Victoria Piła

2          Michał Szczepaniak               ŻKS Ostrovia

3          Krzysztof Pecyna                   KŻ Victoria Piła

4          Adam Skórnicki                     ŻKS Ostrovia

5          Patryk Dudek                         ZKŻ SSA

6          Robert Miśkowiak                  GKS Wybrzeże SA Gdańsk  Piotr Protasiewicz ZKŻ SSA

7          Adam Strzelec                         ZKŻ SSA

8          Mikołaj Curyło                       ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA

9          Mirosław Jabłoński                 CKM Włókniarz SA

10        Adrian Miedziński                   KS Toruń Unibax SA

11        Ronnie Jamroży                       KŻ Orzeł Łódź

12        Paweł Przedpełski                    KS Toruń Unibax SA

13        Sebastian Ułamek                    Start Gniezno SA

14        Rafał Okoniewski                     Speedway Stal Rzeszów SA

15        Oskar Fajfer                            Start Gniezno SA

16        Adrian Szewczykowski             KSM Krosno

R1        Mateusz Borowicz                   Unia Tarnów ŻSSA

R2        Marcin Wawrzyniak                 KŻ Orzeł Łódź

R3        Marcin Nowak                         Unia Leszno SSA

Do półfinału w Krakowie  awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

 

ZAWODNICY NOMINOWANI DO UDZIAŁU W FINALE INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI 2013                                                                                                                                                                          IMP'2012 (msc I) oraz zawodnicy GP'2013:

Tomasz JĘDRZEJAK, Tomasz GOLLOB, Jarosław HAMPEL, Krzysztof KASPRZAK

                                                                                       

Żużel: 
Share

News

PZM wziął udział w akcji #GaszynChallenge
... i pompował dla chorych dzieci! Przyjęliśmy wyzwanie Automoblilklubu... więcej
Zooleszcz DPV Logistic Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy
Dla kogo triumf w Zooleszcz DPV Logistic Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1... więcej
Madsen wygrywa w Bydgoszczy. Duńczyk liderem cyklu
Za nami druga, niezwykle emocjonującą runda cyklu Tauron SEC 2020. Piękniejący... więcej
Północ – Południe. Ciekawe zawody w Gdańsku. Świetny zwiastun nadchodzącego sezonu
Już w ten weekend rusza eWinner 1. Liga. Mecz Północ – Południe miał nas... więcej
Madsen wygrywa w Toruniu
Toruń czuł głód wielkiego żużla już od co najmniej kilku miesięcy. Emocje na... więcej
Rusza cykl TAURON SEC! [INFORMACJE DLA KIBICÓW]
Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie... więcej
Tauron SEC 2020 - seria Finałów w Polsce !
Żużlowa sytuacja wyjątkowaKoronawirus dyktuje ostatnio warunki na całym świecie... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej

Strony

- Archiwum