eliminacje MIMP – Bydgoszcz, Rybnik 10.07.2014 r.
eliminacje MIMP – Rzeszów 18.07.2014 r.
Podajemy numery startowe zawodników:
BYDGOSZCZ |
||
1 |
Szymon Woźniak |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
2 |
Rafał Karczmarz |
KS Stal Gorzów |
3 |
Karol Jóźwik |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
4 |
Bartosz Bietracki |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
5 |
Oskar Polis |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
6 |
Piotr Pawlicki |
Unia Leszno SSA |
7 |
Hubert Łęgowik |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
8 |
Michał Piosicki |
Unia Leszno SSA |
9 |
Kacper Gomólski |
Unia Tarnów ŻSSA |
10 |
Sebastian Niedźwiedź |
RKS Kolejarz Rawicz |
11 |
Adam Strzelec |
ZKŻ SSA |
12 |
Denis Niedzielski |
GKM SA |
13 |
Krystian Pieszczek |
GKS Wybrzeże SA |
14 |
Paweł Przedpełski |
KST UNIBAX SA |
15 |
Oskar Ajtner Gollob |
KST UNIBAX SA |
16 |
Dominik Kossakowski |
GKS Wybrzeże SA |
R1 |
Dawid Krzyżanowski |
KST UNIBAX SA |
R2 |
Szymon Grobelski |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
Do Finału w Gorzowie awansuje 6 zawodników
RZESZÓW |
||
1 |
Łukasz Sówka |
Speedway Stal Rzeszów SA |
2 |
Mateusz Wieczorek |
KSM Krosno |
3 |
Krystian Rempała |
Speedway Stal Rzeszów SA |
4 |
Marco Gaschka |
Speedway Stal Rzeszów SA |
5 |
Dawid Wawrzyniak |
Start Gniezno SA |
6 |
Marcin Nowak |
GKM SA |
7 |
Patryk Dolny |
WTS SA |
8 |
Adrian Gała |
Start Gniezno SA |
9 |
Arkadiusz Madej |
SKMŻ Lublin |
10 |
Daniel Kaczmarek |
Unia Leszno SSA |
11 |
Adrian Cyfer |
Stal Gorzów Wielkopolski SA |
12 |
Damian Dróżdż |
KŻ Kolejarz Opole |
13 |
Artur Czaja |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
14 |
Kamil Adamczewski |
ZKŻ SSA |
15 |
Rafał Malczewski |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
16 |
Mateusz Borowicz |
Unia Tarnów ŻSSA |
R1 |
Artur Cyło |
Speedway Stal Rzeszów SA |
R2 |
Przemysław Portas |
SCKM Włókniarz Częstochowa |
Do Finału w Gorzowie awansuje 5 zawodników i 1 rezerwowy
RYBNIK |
||
1 |
Kacper Woryna |
SŻKS ROW Rybnik |
2 |
Mike Trzensiok |
WTS SA |
3 |
Alex Zgardziński |
ZKŻ SSA |
4 |
Patryk Malitowski |
WTS SA |
5 |
Bartosz Smektała |
Unia Leszno SSA |
6 |
Oskar Bober |
GKM SA |
7 |
Tobiasz Musielak |
Unia Leszno SSA |
8 |
Mateusz Rujner |
GKM SA |
9 |
Maksym Drabik |
CKM Włókniarz SA |
10 |
Filip Marach |
ŻKS Ostrovia |
11 |
Ernest Koza |
Unia Tarnów ŻSSA |
12 |
Marcin Wawrzyniak |
ŻKS Ostrovia |
13 |
Oskar Fajfer |
KST UNIBAX SA |
14 |
Łukasz Kaczmarek |
Stal Gorzów Wielkopolski SA |
15 |
Arkadiusz Pawlak |
KŻ Victoria Piła |
16 |
Bartosz Zmarzlik |
Stal Gorzów Wielkopolski SA |
R1 |
Kamil Wieczorek |
SŻKS ROW Rybnik |
R2 |
Arkadiusz Potoniec |
ZKŻ SSA |
Do Finału w Gorzowie awansuje 5 zawodników i 1 rezerwowy.
- Archiwum