Harmonogram Mistrzostw Polski MX w Olsztynie

W dniach 17/18.05 w Olszynie odbędzie się kolejna runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski MX. Aktualna sytuacja w poszczególnych klasach przedstawia się następująco: MX2 Junior- 1. Gabriel Chętnicki, 2. Maciej Więckowski, 3. Dominik Małecki; MX Masters- 1. Jacek Lonka, 2. Jacek Olszewski, 3. Tomasz Dróźdź; MX2- 1. Tomasz Wysocki, 2. Maciej Więckowski, 3. Adam Tomiczek.

HARMONOGRAM CZASOWY
 

 17.05.2014r. - Sobota

9:30 - 19:00      godziny otwarcia biura
10:00                odbiór toru
10:00 - 18:30     kontrola techniczna.

 Klasy                        Trening dowolny                                        Trening z pomiarem czasu

MX 2 Junior                  11:00 - 11:25 w tym 5 min. na próby startu                12:45 - 13:05
MX Quad Open            11:30 - 11:55 w tym 5 min. na próby startu                13:10 - 13:30
MX B i C                      13:35 - 14:00 (jeden trening 10 min trening dowolny, 15 min  z pomiarem czasu w tym 5 min. na próby startu  )                                                                                            

 I Wyścigi w klasach:
MX 2 Junior                 14:33 zamknięta strefa oczekiwań         14:40 start
MX Quad Open            15:18 zamknięta strefa oczekiwań         15:15 start
MX B i C                      15:47 zamknięta strefa oczekiwań         15:50 start       

 II Wyścigi w klasach:

MX 2 Junior                 16:18 zamknięta strefa oczekiwań         16:25 start
MX Quad Open            16:58 zamknięta strefa oczekiwań         17:05 start
MX B i C                      17:38 zamknięta strefa oczekiwań         17:45 start

18:15 Ceremonia wręczania pucharów

 Od 19:00 do 21:00 - imprezy towarzyszące

 18.05.2014r.  - Niedziela

8:00                 otwarcie biura zawodów –czynne do zakończenia zawodów.
8:15 - 10:00      kontrola techniczna

 Klasy             Trening dowolny                                        Trening z pomiarem czasu

MX Kobiet           9:30 -   9:50 w tym 5 min, na próby startu              10:55 - 11:10
MX Masters         9:55 - 10:15 w tym 5 min, na próby startu              11:15 - 11:30
MX 2                  10:20 - 10:45 w tym 5 min, na próby startu            11:35 - 11:55

 12:40 - 12.50 Uroczyste otwarcie zawodów.

 I Wyścigi w klasach

MX Kobiet                   12:53 zamknięta strefa oczekiwań         13:00 start
MX Masters                 13:28 zamknięta strefa oczekiwań         13:35 start
MX 2                            14: 08 zamknięta strefa oczekiwań        14:15 start

 II Wyścigi w klasach

MX Kobiet                   15:03 zamknięta strefa oczekiwań         15:10 start
MX Masters                 15;38 zamknięta strefa oczekiwań         15:45 start
MX 2                            16:13 zamknięta strefa oczekiwań         16:20 start 

17:00 Ceremonia wręczania pucharów

 

Motocykle: 
Share

News

Tym razem Loeb i Barreda, kolejne polskie zwycięstwo!
W centrum uwagiBiwak po drugim etapie tegorocznego Dakaru zaplanowano w... więcej
Awans Konrada Dąbrowskiego w klasyfikacji generalnej po drugim etapie Rajdu Dakar
Drugim etapem Rajdu Dakar, który odbył się 3 stycznia, była droga z Ha’il... więcej
Dakar 2022: Nawigacja rozdawała karty
2 stycznia na dobre rozpoczął Rajd Dakar. Pierwszym pełnoprawnym etapem była... więcej
Konrad Dąbrowski trzecim juniorem prologu Rajdu Dakar
1 stycznia 2022 na pustyniach Arabii Saudyjskiej, rozpoczął się Rajd Dakar. 44.... więcej
Biuletyn PZM nr 25 - Grudzień 2021
No i znowu mamy grudzień! Pora podsumować mijający rok i rozpocząć plany na... więcej
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2022
życzy Polski Związek Motorowy Zarząd Główny 
Aukcje WOŚP - Allegro.pl
Zapraszamy:https://allegro.pl/oferta/zestaw-kibica-motorsportu-nr-1-... więcej
Gala Sportu Motocyklowego 2021
Po roku przerwy spowodowanej pandemią zawodnicy sportu motocyklowego 12 grudnia... więcej
Zakończenie Sezonu Sportu Motocyklowego 2021
12.12.2021 g. 9:45 Zapraszamy do oglądnaia transmisji.Transmisja dostępna na... więcej
FIM AWARDS W MONAKO, POLSCY MOTOCYKLIŚCI – OBYWATELE ŚWIATA
3 grudnia w Monte Carlo odbyło się Zgromadzenie Ogólne z udziałem delegatów z... więcej

Strony

- Archiwum