Diverse NIGHT of the JUMPs nominowane do Skrzydeł Trójmiasta

Obecne w Trójmieście od 2011 roku Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie Diverse NIGHT of the JUMPs zostały nominowane do nagrody Skrzydła Trójmiasta. Autorzy odbywającego się co dwa lata plebiscytu chcą nagrodzić wydarzenia skierowane do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Głosowanie trwa od 24 września, a laureatów poznamy 17 października.

Jeżeli więc uważacie, że to zawodnicy FMX mają największe jaja, Ups! skrzydła to oddajcie głos na Diverse NIGHT of the JUMPs. Link go głosowania:
http://skrzydla.trojmiasto.pl/nominowani/

Agencja Sportainment, która jest promotorem Mistrzostw Świata w FMX w Polsce od początku bytności formatu w Trójmieście dokłada wszelkich starań, aby zarówno dla publiczności, jak i zawodników oraz partnerów to wydarzenie było wyjątkowe i jeszcze bardziej zbliżało polską publiczność do tego niesamowitego sportu.

Zawody najwyższej rangi, jaką są niewątpliwie Mistrzostwa Świata, dostarczają wielu emocji, zwłaszcza jeśli decydujące pojedynki rozgrywają się na wysokości niemal trzeciego piętra! Wypełniona po brzegi kibicami ERGO ARENA Gdańsk/Sopot podczas Diverse NIGHT of the JUMPs gościła największe nazwiska tego sportu. Wystarczy wśród nich wymienić chociażby tylko tych, którzy wizytę w Polsce zakończyli na najwyższym stopniu podium: trzykrotnego Mistrza Świata z lat 2008, 2009 i 2012 - Remi’ego Bizouarda, Mistrza Świata 2013 - Davida Rinaldo, czy pięciokrotnego Wicemistrza Świata oraz Mistrza Świata z 2010 roku - Libora Podmola.

Dodatkowo przy okazji kolejnych odsłon Grand Prix widzowie mogli oglądać wyjątkowe show specjalne, które za każdym razem było polską premierą. To właśnie przy tej okazji wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w Kickboxingu oraz Boksie - Iwona Guzowska, jako pierwsza kobieta, skoczyła Backflipa w tandemie z Petrem Pilatem, a Stian Pedersen skoczył skuterem śnieżnym nad Molo w Sopocie oraz przy Neptunie na Gdańskiej  Starówce.
Rokrocznie wraz z cyklem Mistrzostw Świata FMX, ERGO ARENA gości także najmłodszych adeptów Motocrossu. Obecność na takim wydarzeniu, możliwość pokazania się oraz wyścig przed kilkoma tysiącami widzów sprawiają, że w przyszłości młodzi zawodnicy będą bez kompleksów rywalizować z zawodnikami z zagranicy.
To właśnie między innymi dzięki takim wydarzeniom Mistrzostwa Świata Diverse NIGHT of the JUMPs zostały nominowane do nagrody Skrzydła Trójmiasta w kategorii Młody Duch Trójmiasta.

Głosowanie trwa od 24 września do 16 października do godziny 14.00, natomiast gala wręczenia statuetek odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni 17 października
o godzinie 20.00.

O plebiscycie

Co dwa lata, od 2008 roku, nagradzane są miejsca, obiekty, przedsięwzięcia, inicjatywy, które zmieniają oblicze Trójmiasta, wpływają pozytywnie na jego wizerunek i sprawiają, że mieszkańcom lepiej się żyje, pracuje i wypoczywa. Tegoroczny plebiscyt organizowany jest już po raz czwarty. W każdej edycji kategorie są inne – tym razem organizatorzy chcieliby docenić imprezy i wydarzenia skierowane do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Za organizację wydarzeń wyzwalających emocje, energię i adrenalinę, pokazujących Trójmiasto jako miejsce otwarte, pełne nieszablonowych postaci i idei.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Motocykle: 
Share

News

Taddy Błażusiak drugi w Krakowie - Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro
14-tysięcy gardeł skandujących „Taddy, Taddy”, niezapomniane starcie... więcej
Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie
Wielkie odliczanie do krakowskiej rundy motocyklowych, halowych Mistrzostw... więcej
Informacja o zakończeniu kadencji GKSM na lata 2015-2019
Tegoroczna Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego to także podsumowanie całej... więcej
Zima to czas zmian i przygotowań do nowego sezonu
Dobre wiadomości napływają z Klubu SM CRT. Ich czołowy zawodnik –... więcej
Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego 2019
Tradycyjnym ukoronowaniem sezonu była nasza Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego... więcej
Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik oraz Żużlowa Reprezentacja Polski Juniorów wśród Mistrzów - Gala FIM Awards 2019
1 grudnia w Monako odbędzie się uroczysta Gala FIM podsumowująca sezon sportu... więcej
Nowa klasa Supertwin 650 w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski
W związku z coraz większą popularnością wyścigów motocyklowych w naszym kraju, w... więcej
Ostatnia prosta do Mistrzostw Świata SuperEnduro!
Od inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie oddziela nas... więcej
DAKAR 2020: W królestwie piasku
Trasa 42 edycji Rajdu Dakar, która rozpocznie się w mieście Dżudda 5 stycznia... więcej
Polacy na 11. miejscu w 94. FIM International Six Days of Enduro (ISDE) w Portugalii
Za nami 94. FIM International Six Days of Enduro (ISDE) w Portugalii. Team... więcej

Strony

- Archiwum