Zbliża się czas nowego sezonu turystycznego i zimowych wyjazdów własnymi samochodami.
Dla naszych klientów stale kupujących winiety na zagraniczne autostrady PZM, w autoryzowanych serwisach m.in. Fiat i Peugeot oraz Bosch, przygotował specjalną ofertę kontroli samochodu .
 
Za jedyne 59 zł. sprawdzamy samochody wszystkich marek. Dla klientów zakupujących w naszym punkcie winietę lub ubezpieczenie na czas podróży, udzielamy rabatu do 50% od ceny usługi  serwisowej.
Usługa serwisowa obejmuje 8-10 punktów serwisowych w tym : sprawdzenie zawieszenia, świateł, układu wydechowego , akumulatora , zamków i uszczelek drzwi oraz wycieraczek.

W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek wady czy awarii na miejscu będzie można dokonać naprawy z rabatem udzielonym przez serwis.
( Wykaz serwisów biorących udział w Akcji )

Podczas akcji serwisowej każdy klient od naszego sponsora  otrzyma ulotkę ze specjalnie dla naszych klientów przygotowaną ofertą turystyczną  JustAway z rabatem 100 zł. Oferta obejmuje zarówno wyjazdy na narty ale także samolotowe do Tajlandii i Dubaju. Oferta jest ważna do 15 grudnia 2015. Będąc w serwisie-  zapytaj o ofertę : Czas na relaks !

Przypominamy ponadto,  że od 1 grudnia 2015 będą w sprzedaży winiety austriackie, szwajcarskie i słoweńskie edycji roku 2016. Zakupiona winieta roczna obowiązuje aż do 31.01.2017.

Zapraszamy po zakup do naszych biur PZM na terenie kraju lub wysyłkowo przez PZMSklep.