Zapraszamy serdecznie na cykl szkoleń z doskonalenia techniki jazdy tylko dla Pań „Kobiety na 6.biegu - w drodze do motocyklowej perfekcji”. Uczestniczki wydarzeń będą szlifować umiejętności jazdy jednośladem w kameralnym, kobiecym gronie. Początek sezonu, to doskonały moment, aby zrobić kolejny krok w kierunku podniesienia umiejętności jazdy – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych!

W tym roku, spotkamy się w następujących miejscach:

14 kwietnia - „Wiosenna rozgrzewka na Pit Bikach” (Tor Modlin)

19 maja  - Szkolenie motocyklowe (Tor Modlin)

25 maja  - Szkolenie motocyklowe (Moto Park Toruń)

15 czerwca – Szkolenie motocyklowej (ODTJ Opole)

6-8 września – Turystyczny rajd po Beskidach (Szczyrk)

 

„Kobiety na 6.biegu” to autorski projekt szkoleniowy Anny Jackowskiej - Pluty– Kobiety na motocyklu, podróżniczki i organizatorki wyjazdów motocyklowych.

Celem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa jazdy motocyklem w ruchu ulicznym, wśród kobiet: „Chciałabym zmotywować wszystkie kobiety, bez względu na ich wiek i doświadczenie, do rozwijania umiejętności jazdy motocyklem, doskonalenia techniki jazdy, przełamania strachu. Podchodzę do tego kompleksowo. Kobiety na 6.biegu to szkolenia na motocyklach, wspólne wycieczki w kobiecym gronie - to wszystko jest ważne, abyśmy jeździły lepiej, bezpiecznej i odpowiedzialnej”.

Uczestniczki spotkań, oprócz nowej wiedzy i umiejętności, wyjadą ze szkoleń z super kosmetykami do czyszczenia kasku od Motul Polska.  Ponadto, w tegorocznej edycji, dla uczestniczek przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody, które będą mogły wygrać w konkursach przeprowadzanych podczas każdego szkolenia. Do wygrania będą rękawice i bielizna termiczna od Rukka, czyli niezbędne rzeczy w motocyklowej codzienności. To będzie miły akcent na zakończenie każdego spotkania.
Dodatkowo, uczestniczki szkoleń motocyklowych będą brały udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest kask Schuberth!

Parterami szkoleń są: Motul Polska, Pirelli Polska, Yamaha Motor, Polski Związek Motorowy, Rukka Polska, Schuberth Polska, FIM woman in Motorcycling oraz Kobiety w Motorsporcie PZM.

Więcej informacji:

www.aniajackowska.pl

https://www.facebook.com/KobietaNaMotocyklu

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji, zgłoś się: wyprawa@aniajackowska.pl.

 

Słowa kluczowe: