Caravans Salon 2023

Targi Caravans Salon 2023 w Poznaniu z dodatowym dniem dla biznesu.

Caravans Salon 2023, czyli największe targi branży caravaningowej w Polsce potrwają aż 4 dni od 26 do 29 października, jak zawsze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W związku z rozwojem branży i samych targów organizatorzy wprowadzają dodatkowy - Business Day w czwartek. Wydarzenie będzie też nieco wydłużone w pozostałe dni targowe. Razem z Caravans Salon odbędą się też targi Yacht Salon również w formule 4-dniowej oraz 3 –dniowe targi turystyczne Tour Salon.Wszystko po to, aby stworzyć przestrzeń i czas, dla największego spotkania branży i pasjonatów caravaningu i turystyki w naszym kraju.

BUSINESS DAY – 26 PAŹDZIERNIKA

Targi w Poznaniu zyskują dodatkowy dzień, co stwarza czas i przestrzeń zarówno dla wystawców i ich kluczowych gości, mediów, biznesu jak i dla organizatorów, do dalszego rozwoju imprezy wzorem targów odbywających się na czołowych rynkach europejskich.

„Decyzja o wydłużeniu targów poprzez dodanie czwartkowego Business Day jest wynikiem naszych rozmów zarówno z wystawcami, którzy chcą odpowiednio zadbać o swoich klientów, producentami, którzy wykazują coraz większe zainteresowanie Polskim rynkiem jak i zwiedzającymi, ma też związek z coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów. Potrzebna jest przestrzeń dla konferencji prasowych, pokazów premierowych czy spotkań dla przedstawicieli branży a nasi wystawcy zyskują dodatkowy czas dla swoich klientów, zwłaszcza tych, którzy przyjeżdżają na targi by dokonać zakupukampera czy przyczepy” – podkreśla dyrektor Caravans Salon Poland – Miłosz Jankowiak

Pierwszy dzień targów będzie, zatem dniem branżowym i dniem dla mediów, ale organizator nie zamyka drzwi przed zwiedzającymi, zwłaszcza tymi, którzy pragną w dużym komforcie i przy niższej frekwencji wybrać i kupić interesującego ich kampera, przyczepę czy inny produkt. Dlatego również w otwartej sprzedaży będą dostępne bilety na Business Day.

Bilety na targi są już sprzedaży na platformie ToBilet.pl: https://tobilet.pl/caravans-salon-poland-2023.html

ZLOT, SCENA I STREFY SPECJALNE OD PIĄTKU

W pierwszym dniu można spodziewać się konferencji prasowych i branżowych oraz specjalnych pokazów premierowych pojazdów, natomiast główne atrakcje dedykowane dla szerokiego grona zwiedzających takie jak Strefa Vanlife, Strefa Retro czy Scena będą działać „na pełnych obrotach” od piątku.

„Targi Caravans Salon to z jednej strony miejsce na biznes, gdzie zawierane są różne kontrakty, osoby z branży nawiązują nowe współprace a klienci dokonują wyboru i zakupu kampera czy przyczepy, z drugiej impreza dedykowana każdemu pasjonatowi caravaningu czy ogólnie, turystyki. Dlatego w tym roku ten pierwszy dzień dedykujemy biznesowi, mediom i tym wszystkim, których celem jest zakup pojazdu, natomiast pozostałe 3 dni to już szeroka promocja caravaningu i wszystkiego, co jest z nim związane. Dlatego te główne atrakcje, skierowane do wszystkich, jak Strefy Specjalne czy spotkania na Scenie są zaplanowane od piątku do niedzieli.” – tłumaczy Michał Dublaga, Marketing-Manager wydarzenia.

Podobnie będzie z kolejną edycją Zlotu Przystanek_Targi, który znów będzie towarzyszył targom od 27 do 29 października.

„Naszych zlotowiczów zapraszamy jak zwykle od piątku do niedzieli, ale wjazd na teren zlotu umożliwimy wzorem ubiegłego roku już w czwartek wieczorem. Chcemy dalej rozwijać temat zlotu, dlatego już dziś możemy potwierdzić, że będzie dostępna większa ilość parcel. Więcej szczegółów pojawi się na wiosnę natomiast sprzedaż miejsc na zlocie planujemy rozpocząć z początkiem czerwca.” Dodaje Michał Dublaga.

TARGI W POZNANIU ZYSKUJĄ EUROPEJSKI WYMIAR

Dodatkowy dzień dla branży, coraz większe zainteresowanie mediów, zapytania od dużych światowych producentów, którzy rozważają pojawienie się na targach a także ciągły wzrost zainteresowania caravaningiem i wszystkim bezpośrednio i pośrednio z nim związanym. To wszystko wymusza ciągły rozwój i sprawia, że targi Caravans Salon coraz bardziej przypominają imprezy znane z czołowych europejskich rynków, gdzie targi trwające 4, 5 czy nawet 7 dni są standardem. Możemy, więc spodziewać się kolejnego wielkiego święta caravaningu, dłuższego o kolejny dzień.

Caravaning: 

News

Bajkowy Zlot ACK Benimar Polska
W dniach 28.04-03.05. 2023 r. Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski... więcej
23 Adria Rally w Chorwacji
Zapraszamy do udziału w 23 zlocie caravaningowym z cyklu Adria... więcej
I runda Caravaningowych Mistrzostw Polski PZM w Ochabach
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” z Jastrzębia-Zdroju... więcej
Zlot caravaningowy z okazji 30-lecia kempingu "ROZBARK"
Górniczy Klub Motorowy "Rozbark" zaprasza na ogólnopolski zlot... więcej
PRE i POST 60. Europa Rally
Wszystkich naszych gości wybierających się na 60. Europa Rally w Krakowie... więcej
Komunikat nr 3/2023 - Przewodniczący Jury
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 3/... więcej
Komunikat 2/2023 - Szkolenie OTC
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 2/... więcej
FICC World Camping Festival 2023
Informujemy, że biuro PZM Travel rozpoczęło akwizycję uczestników na FICC... więcej
PZM Travel zaprasza na wyjazdy kamperowe 2023
Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie www.pzmtravel.com.pl jest... więcej
Caravans Salon 2023
Targi Caravans Salon 2023 w Poznaniu z dodatowym dniem dla biznesu.... więcej

Strony

- Archiwum