Życie na czterech kółkach, czyli gwiazdy w Strefie Vanlife na Caravans Salon 2022

Odbywające się w dniach 21-23 października targi kamperów i przyczep Caravans Salon przyciągają do Poznania tysiące pasjonatów i miłośników caravaningu i podróżowania. Podczas trzech dni targów na Międzynarodowych Targach Poznańskich, oprócz setek nowości wśród pojazdów, będzie można spotkać i porozmawiać z najbardziej znanymi twarzami polskiego vanlife’u, które utworzą wspólnie Strefę Vanlife w Pawilonie nr 4. W sumie w Strefie spotkamy kilkanaście ekip – każda z inną inspirującą historią i niezwykłym pojazdem do zaprezentowania. 

Bilety w przedsprzedażowych cenach wciąż są w sprzedaży: https://bit.ly/Bilety_CSP2022

PODRÓŻOVANIE – Ambasadorzy Targów w Poznaniu

Kasia i Łukasz z projektu PodróżoVanie, to znani i lubiani ambasadorzy życia w stylu vanlife w Polsce. Ich kanał na Youtube oraz stronę internetową i social media śledzi w sumie ponad 100 000 pasjonatów caravaningu i vanlife'u. Kilka lat temu postawili wszystko na jedną kartę i przenieśli swoje życie do własnoręcznie wybudowane vana. Na pokładzie swojego nowego mobilnego domu przejechali niemal całą Europę, żyjąc w rytmie vanlife przez ponad 3 lata i inspirując do podobnych przygód tysiące innych osób. Owocem ich podróży są dwie wydane książki i dwa zbudowane vany. Kasię i Łukasza będzie można spotkać nie tylko w Strefie Vanlife, ale też na scenie głównej imprezy w niedzielę, gdzie opowiedzą o swoich najnowszych przygodach. 

FOXES IN EDEN

Zosia i Kuba wraz z córeczką Tosią, tworzą rodzinę popularnych Lisków - Foxes in Eden. Ich kanał na Youtube, w którym relacjonują swoje vanlife'owe życie śledzi niemal 45 tysięcy fanów a drugie tyle regularnie śledzi ich Instagrama. Od 2019 roku większość czasu spędzają w wybudowanym przez siebie vane, którym odbyli już kilka europejskich wypraw. Na ich kanałach w social mediach można poznać blaski i cienie życia w drodze w domu na kółkach. Ta vanlifowa rodzinka będzie także gościem na scenie głównej w sobotę gdzie opowiedzą o swoim życiu na czterech kółkach.

BUSEM PRZEZ ŚWIAT

Karol, Ola i Gaja Lewandowscy to zawodowi podróżnicy, youtuberzy, blogerzy i autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych. Prekursorzy vanlife’u w Polsce. Nagrodzeni m.in. tytułami Blog Roku, Twórca Wideo Roku i Traveler National Geographic. Podczas swoich podróży odwiedzili już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Od lat inspirują tysiące osób do podróżowania, vanlife’u i realizowania swoich celów i marzeń. Ich kanał na YouTube, profile na Instagramie i Facebooku skupiają w sumie niemal pół miliona obserwujących! Podczas targów będzie można z nimi porozmawiać na stoisku przygotowanym na targach Tour Salon w Pawilonie 6 oraz posłuchać na scenie głównej w sobotę, a także zobaczyć ich charakterystycznego kolorowego Busa.

VINCENT VAN

Marcin Janicki znany w caravaningowej blogosferze, jako VincentVan również odwiedzi Strefę Vanlife. Swój przydomek youtuber zyskał dzięki podobieństwu do znanego malarza oraz charakterystycznemu malowaniu swojego vana, które odwzorowuje Gwiaździstą Noc holenderskiego mistrza wzbogaconą o symbole architektoniczne Europy. Podróżuje razem ze swoim psem Menelem i jest znany z bardzo pozytywnego podejścia do życia.

To tylko te najbardziej rozpoznawalne postaci w kamperowej blogosferze. Oprócz wyżej wspomnianych gości będzie można spotkać cała plejadę innych zapalonych podróżników odkrywających świat na czterech kółkach: zapalonych konstruktorów i projektantów vanów jak VandalVan i Avantura Campers, czy specjalistów o podroży po Japonii: Rodziną w Świat, która również pojawi się ze swoją książką. Będą też posiadacze wyjątkowych vanów np. Tripiarze, Tripciak Crew czy KuMaj Podróże, Tu i tam we dwoje a także Kinga – Loverlander, która podróżuje kamperem zrobionym z najmniejszej terenówki dostępnej na rynku – Suzuki Jimny. Na scenie spotkamy również autorów bloga podróżniczego – Gdzie Słońce Dla Nas Wschodzi

Lista wciąż jest otwarta i Strefa Vanlife może się jeszcze powiększyć. 

Targi Caravans Salon Poland odbędą się w dniach 21-23 października w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej o Strefie Vanlife można przeczytać na specjalnej podstroniehttps://www.caravanssalon.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/strefa-hand-made-vanlife/

Więcej informacji o targach i biletach: https://bit.ly/Bilety_CSP2022

Caravaning: 
Share

News

Komunikat nr 9/2022 - kalendarz imprez i zlotów caravaningowych na 2023 rok
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 9/2022... więcej
Komunikat nr 8/2022 - Organizatorzy rund CMP i MKC PZM na 2023 rok
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu komunikatu w sprawie... więcej
Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu Caravaningowego 2022
W dniach 11-13.11.2022 r. w Wiśle odbyło się ogólnopolskie podsumowanie sezonu... więcej
Wyniki klasyfikacji generalnej KAT PZM 2022
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu wyników... więcej
Klub SOS PZMOT zaprasza na targi Caravans Salon 2022
Niezmiernie miło nam poinformować, że już 21.10.2022 w Poznaniu rozpocznie się... więcej
Komunikat 7/2022 - ogólnopolskie zakończenie sezonu caravaningowego
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 7/2022... więcej
Sport i rozrywka - relacja ze zlotu w Ochabach
W dniach 23 - 25.09.2022 r. na kempingu w Ochabach kolejny zlot tematyczny. Tym... więcej
Życie na czterech kółkach, czyli gwiazdy w Strefie Vanlife na Caravans Salon 2022
Odbywające się w dniach 21-23 października targi kamperów i przyczep Caravans... więcej
Komunikat 6/2022
Gówna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 6/... więcej
Wyniki klasyfikacji generalnej CMP i MKC PZM 2022
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu wyników... więcej

Strony

- Archiwum