Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) oraz Rzeszowie w dniu 13 maja 2021 r. (czwartek)
Zawodnicy nominowani do udziału w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski 2021:
– IMP 2020 (1 miejsce) oraz zawodnicy GP 2021:
Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak
ŁÓDŹ - 22.04.2021 |
||
1 |
Norbert Kościuch |
KŻ Orzeł Łódź |
2 |
Oskar Polis |
TS KOLEJARZ OPOLE |
3 |
Piotr Pióro |
KŻ Orzeł Łódź |
4 |
Lars Skupień |
PSŻ Poznań |
5 |
Oskar Fajfer |
GTM START Gniezno |
6 |
Adrian Cyfer |
TŻ OSTROVIA SA |
7 |
Krzysztof Buczkowski |
Speedway Lublin SA |
8 |
Sebastian Szostak |
TŻ OSTROVIA SA |
9 |
Pawel Przedpełski |
KS Toruń SA |
10 |
Krystian Pieszczek |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
11 |
Adrian Miedziński |
KS Toruń SA |
12 |
Mateusz Świdnicki |
Włókniarz Czestochowa SA |
13 |
Wiktor Jasiński |
Stal Gorzów SA |
14 |
Piotr Pawlicki |
Unia Leszno SSA |
15 |
Rafał Karczmarz |
Stal Gorzów SA |
16 |
Dominik Kubera |
Speedway Lublin SA |
R1 |
Kacper Łobodziński |
GKM Grudziądz SA |
R2 |
Alan Szczotka |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY |
BYDGOSZCZ - 22.04.2021 |
||
1 |
Grzegorz Zengota |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
2 |
Tomasz Orwat |
TS KOLEJARZ OPOLE |
3 |
Adrian Gała |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
4 |
Kamil Brzozowski |
TS KOLEJARZ OPOLE |
5 |
Piotr Protasiewicz |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
6 |
Gleb Chugunov |
WTS SA Wrocław |
7 |
Barłomiej Kowalski |
Włókniarz Częstochowa SA |
8 |
Damian Pawliczak |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
9 |
Tomasz Gapiński |
TŻ OSTROVIA SA |
10 |
Szymon Woźniak |
Stal Gorzów SA |
11 |
Jakub Krawczyk |
TŻ OSTROVIA SA |
12 |
Piotr Gryszpiński |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
13 |
Mateusz Bartkowiak |
GKM Grudziądz SA |
14 |
Jarosław Hampel |
Speedway Lublin SA |
15 |
Norbert Krakowiak |
GKM Grudziądz SA |
16 |
Robert Chmiel |
PSŻ Poznań |
R1 |
Jakub Poczta |
TŻ OSTROVIA SA |
R2 |
Denis Zieliński |
GKM Grudziądz SA |
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY |
RAWICZ - 22.04.2021 |
||
1 |
Damian Baliński |
Unia Leszno SSA |
2 |
Szymon Szlauderbach |
Unia Leszno SSA |
3 |
Michał Gruchalski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
4 |
Damian Dróżdż |
Unia Leszno SSA |
5 |
Patryk Dudek |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
6 |
Jakub Miśkowiak |
Włókniarz Częstochowa SA |
7 |
Fabian Ragus |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
8 |
Marcin Nowak |
KŻ Orzeł Łódź |
9 |
Bartosz Smektała |
Włókniarz Częstochowa SA |
10 |
Daniel Kaczmarek |
TŻ OSTROVIA SA |
11 |
Tobiasz Musielak |
KS Toruń SA |
12 |
Grzegorz Walasek |
TŻ OSTROVIA SA |
13 |
Kacper Gomólski |
KS ROW Rybnik SA |
14 |
Mirosław Jabłoński |
GTM START Gniezno |
15 |
Przemysław Pawlicki |
GKM Grudziądz SA |
16 |
Kevin Fajfer |
GTM START Gniezno |
R1 |
Jakub Osyczka |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
R2 |
Kacper Grzelak |
TŻ OSTROVIA SA |
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY |
RZESZÓW - 13.05.2021 |
||
1 |
Patryk Rolnicki |
RzTŻ Rzeszów |
2 |
Janusz Kołodziej |
Unia Leszno SSA |
3 |
Dawid Stachyra |
RzTŻ Rzeszów |
4 |
Hubert Łęgowik |
RzTŻ Rzeszów |
5 |
Viktor Trofymov |
KS ROW Rybnik SA |
6 |
Mateusz Cierniak |
Speedway Lublin SA |
7 |
Kacper Woryna |
Włókniarz Czestochowa SA |
8 |
Wiktor Lampart |
Speedway Lublin SA |
9 |
Daniel Jeleniewski |
Wilki Krosno SA |
10 |
Jakub Jamróg |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
11 |
Patryk Wojdyło |
Wilki Krosno SA |
12 |
Mateusz Szczepaniak |
Wilki Krosno SA |
13 |
Ernest Koza |
Unia Tarnów ŻSSA |
14 |
Mateusz Tonder |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
15 |
Oskar Bober |
Unia Tarnów ŻSSA |
16 |
Artur Mroczka |
Unia Tarnów ŻSSA |
R1 |
Przemysław Konieczny |
Unia Tarnów ŻSSA |
R2 |
Dawid Rempała |
Unia Tarnów ŻSSA |
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY |
- Archiwum