Podajemy listy startowe Złotego Kasku
Podajemy listy startowe:
GDAŃSK |
||
1 |
Michał Szczepaniak |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
2 |
Krystian Pieszczek |
GKM Grudziądz SA |
3 |
Oskar Fajfer |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
4 |
Krzysztof Buczkowski |
GKM Grudziądz SA |
5 |
Szymon Woźniak |
Stal Gorzów SA |
6 |
Tomasz Gapiński |
KŻ Polonia Piła |
7 |
Marcin Jędrzejewski |
KKŻ sp. z o. o. |
8 |
Mirosław Jabłoński |
GTM Start Gniezno |
9 |
Piotr Pawlicki |
Unia Leszno SSA |
10 |
Kacper Gomólski |
ZKŻ SSA |
11 |
Dominik Kubera |
KS Unia Leszno |
12 |
Dawid Lampart |
KM CROSS Lublin |
13 |
Paweł Przedpełski |
KS Toruń SA |
14 |
Jakub Jamróg |
Unia Tarnów ŻSSA |
15 |
Igor Kopeć-Sobczyński |
KS Toruń SA |
16 |
Artur Mroczka |
Unia Tarnów ŻSSA |
R1 |
Dominik Kossakowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
R2 |
Wiktor Lampart |
KM CROSS Lublin |
AWANS DO FINAŁU 4 |
Podajemy listy startowe:
POZNAŃ |
||
1 |
Mateusz Borowicz |
PSŻ Poznań |
2 |
Bartosz Smektała |
KS Unia Leszno |
3 |
Rafał Karczmarz |
Stal Gorzów SA |
4 |
Janusz Kołodziej |
Unia Leszno SSA |
5 |
Robert Miśkowiak |
KŻ Orzeł Łódź |
6 |
Damian Dróżdż |
WTS SA |
7 |
Norbert Kościuch |
KŻ Orzeł Łódź |
8 |
Maksym Drabik |
WTS SA |
9 |
Marcel Kajzer |
PSŻ Poznań |
10 |
Oskar Polis |
TS Kolejarz Opole |
11 |
Daniel Jeleniewski |
KM CROSS Lublin |
12 |
Sebastian Ułamek |
TS Kolejarz Opole |
13 |
Daniel Kaczmarek |
KS Toruń SA |
14 |
Kacper Woryna |
KS ROW Rybnik SA |
15 |
Sebastian Niedźwiedź |
ZKŻ SSA |
16 |
Artur Czaja |
KS ROW Rybnik SA |
R1 |
Wiktor Trofymov |
Unia Leszno SSA |
R2 |
Michał Łopaczewski |
PSŻ Poznań |
AWANS DO FINAŁU 4 + R1 W FINALE |
Podajemy listy startowe:
OSTRÓW WLKP. |
||
1 |
Kamil Brzozowski |
TŻ Ostrovia SA |
2 |
Krzysztof Kasprzak |
Stal Gorzów SA |
3 |
Patryk Dolny |
TŻ Ostrovia SA |
4 |
Ernest Koza |
KKŻ sp. z o. o. |
5 |
Tomasz Jędrzejak |
Speedway Stal Rzeszów SA |
6 |
Grzegorz Zengota |
ZKŻ SSA |
7 |
Piotr Protasiewicz |
ZKŻ SSA |
8 |
Patryk Rolnicki |
Unia Tarnów ŻSSA |
9 |
Jarosław Hampel |
Unia Leszno SSA |
10 |
Adrian Gała |
GTM Start Gniezno |
11 |
Damian Baliński |
Unia Leszno SSA |
12 |
Marcin Nowak |
GTM Start Gniezno |
13 |
Adrian Miedziński |
Włókniarz Czestochowa SA |
14 |
Mateusz Szczepaniak |
KS ROW Rybnik SA |
15 |
Tobiasz Musielak |
Włókniarz Czestochowa SA |
16 |
Adrian Cyfer |
KŻ Polonia Piła |
R1 |
Zbigniew Suchecki |
TŻ Ostrovia SA |
R2 |
Oskar Bober |
KM CROSS Lublin |
AWANS DO FINAŁU 4 + R2 W FINALE |
- Archiwum