Komunikat Zespołu Licencyjnego

Komunikat dot. decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu  6.12.2018 roku:

EKSTRALIGA:
1. Unia Leszno SSA - licencja zwykła
2. Grudziądzki Klub Motocyklowy SA Grudziądz - licencja zwykła
3. Zielonogórski Klub Żużlowy SSA - licencja zwykła
4. Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA – licencja warunkowa
5. Stal Gorzów Wielkopolski SA - licencja zwykła
6. Klub Sportowy Toruń SA - licencja warunkowa
7. Włókniarz Częstochowa SA - licencja zwykła
8. Speedway Lublin SA - licencja warunkowa

I LIGA:
1. Klub Sportowy ROW Rybnik SA - licencja zwykła
2. Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe Start Gniezno - licencja zwykła
3. Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże Gdańsk - licencja zwykła
4. Speedway Grand Prix of Latvia SK Lokomotive Daugavpils - licencja zwykła
5. TŻ OSTROVIA SA - licencja warunkowa
6. Unia Tarnów ŻSSA - licencja nadzorowana
7. Klub Żużlowy Orzeł Łódź - odmowa przyznania licencji
8. Speedway Stal Rzeszów SA – odmowa przyznania licencji

II LIGA:
1. Poznańskie Stowarzyszenie Żużla - licencja zwykła
2. Wilki Krosno SA - licencja zwykła
3. Towarzystwo Sportowe KOLEJARZ OPOLE - licencja warunkowa
4. Klub Żużlowy Polonia Piła - licencja nadzorowana
5. Unia Leszno SSA - licencja zwykła
6. Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA - licencja warunkowa
7. Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. Kraków - licencja nadzorowana

Od decyzji Zespołu przysługuje Klubom odwołanie do Prezydium ZG PZM do dnia 13 grudnia 2018 roku.

Żużel: 
Share

News

Dzikie karty zostały przyznane
Dzikie karty zostały przyznaneLukas Baumann (Niemcy), Matthew Gilmore (... więcej
Madsen wydarł zwycięstwo w Bydgoszczy. Pawlicki liderem cyklu
W środę 16 czerwca na bydgoskim torze rozpoczęła się rywalizacja o tytuł... więcej
Eliminacje MIMP w Tarnowie, Opolu i Ostrowie Wlkp. ....
Eliminacje MIMP odbędą się w Tarnowie, Opolu i Ostrowie Wlkp. w dniu 17 czerwca... więcej
Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata’ 2021
PZM powołał nw. zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw... więcej
Finał Złotego Kasku - Memoriał Jerzego Szczakiela
 Finał Złotego Kasku – Memoriał Jerzego Szczakiela w Zielonej Górze... więcej
Polacy w rundach kwalifikacyjnych do Grand Prix Challenge
19 czerwca odbędą się cztery rundy kwalifikacyjne do Grand Prix Challenge,... więcej
Półfinały IMP w Gnieźnie i Krośnie
Półfinały IMP w Gnieźnie i Krośnie. Termin zawodów: 9 czerwca 2021 r. (... więcej
Odnowa Ekosystemu - Światowy Dzień Ochrony Środowiska 2021
W 1972 roku podczas Konferencji Sztokholmskiej ustanowiony został przez... więcej
Mistrzostwa Europy Par do lat 19 w Gdańsku
Poznaliśmy już składy wszystkich drużyn, które wezmą udział w zaplanowanych 5... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250 cc w Bydgoszczy
Egzamin na licencję "Ż" i 250 cc odbył się w dniu 27 maja 2021 roku... więcej

Strony

- Archiwum