Ostatnie godziny głosowania! Dudek, Kajetanowicz i Zmarzlik nominowani - 83. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2017.

Rusza 83. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2017! Wśród nominowanych mamy dwóch żużlowców: Patryka Dudka i Bartosza Zmarzlika, a z rajdów samochodowych Kajetana Kajetanowicza.

Głosować będzie można tradycyjną metodą – przez dołączony do papierowego wydania "PS" i "Faktu" kupon (pierwszy pojawi się już w piątkowej gazecie), za pośrednictwem serwisu specjalnego plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz strony polsatsport.pl.
Ponadto umożliwiono głosowanie za pomocą SMS już od pierwszego dnia Plebiscytu.

Nazwisko zwycięzcy poznamy na Gali Mistrzów Sportu 6 stycznia 2018 roku.

Lista nominowanych w 83. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2017 Roku (kolejność alfabetyczna): 

1. Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty (lekkoatletyka)

2. Patryk Dudek (żużel) 

3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka) 

4. Magomedmurad Gadżijew (zapasy)

5. Kamil Glik (piłka nożna)

6. Joanna Jędrzejczyk (MMA)

7. Kajetan Kajetanowicz (rajdy samochodowe)

8. Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann (wioślarstwo)

9. Adam Kszczot (lekkoatletyka)

10. Łukasz Kubot (tenis) 

11. Michał Kwiatkowski (kolarstwo) 

12. Robert Lewandowski (piłka nożna)

13. Piotr Lisek (lekkoatletyka)

14. Tomasz Marczyński (kolarstwo)

15. Irmina Mrózek-Gliszczyńska, Agnieszka Skrzypulec (żeglarstwo)

16. Kamil Stoch (skoki narciarskie) 

17. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka) 

18. Wojciech Wojdak (pływanie)

19. Bartosz Zmarzlik (żużel) 

20. Piotr Żyła (skoki narciarskie) 

Samochody: 
Żużel: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Kurs na certyfikat i licencję RN - 03-04.03.2018 Katowice
1. Termin:03-04 marca 2018 (sobota, niedziela)2. Miejsce:03 marzec 2018... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego - 25.02.2018 Tor Poznań
Do pobrania:Program szkolenia dla sędziów sportu samochodowego klasy I i II -... więcej
Kurs na certyfikat i licencje B,C , BC Junior - 25-26.03 2018 Kielce
1. Termin:25-26.03 2018 r. ( niedziela i poniedziałek)2. Miejsce:Tor KIELCE... więcej
Udany debiut załogi ORLEN Team w Baja Russia
Kuba Przygoński z pilotem Tomem Colsoulem zakończyli rywalizację w pierwszej... więcej
Przygoński rozpoczyna rywalizację w Pucharze Świata od startu w Baja Russia
Kuba Przygoński z pilotem Tomem Colsoulem po bardzo udanym występie w rajdzie... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2017 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
Kurs na certyfikat i licencję RN - 24-25.02.2018 Tychy
1. Termin:24-25 lutego 2018 (sobota, niedziela)2. Miejsce:24 lutego 2018... więcej
Kurs na certyfikat i licencje B,C , BC JUNIOR 3-4.03.2018 Bydgoszcz/Toruń
1. Termin: 3-4 marzec 2018 (sobota, niedziela)2. Miejsce:3 marzec 2018... więcej
Kurs na certyfikat i licencję RN - 28.02-01.03.2018 Poznań
PROGRAM kursu na licencję i certyfikat RN w dniach 28 lutego - 1 marca 2018 r.... więcej

Strony

- Archiwum