Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy

Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs organizowany przez Polski Związek Motorowy. Wspólny lunch i możliwość poćwiczenia w parku trampolin pozostawiły niezapomniane wrażenia na Katarzynie Suchorzewskiej.

29-letnia kibicka urodzona w Ostrowie Wielkopolskim, obecnie mieszkająca w Warszawie, wygrała cztery zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja rozegrane zostanie na PGE Narodowym, a przede wszystkim miała możliwość spotkania z uczestnikiem tych zawodów, Piotrem Pawlickim.

Żużlowiec FOGO Unii Leszno i reprezentant Polski przyjechał specjalnie z tego powodu na warszawską Wolę, aby spotkać się z Katarzyną Suchorzewską. Ta przygotowała dla niego zwycięski konkursowy lunch, czyli ciasto francuskie ze szpinakiem i serem pleśniowym, łososia pieczonego z soczewicą oraz ciasto marchewkowe.

- Gość w dom, to zawsze przecież dodatkowa motywacja do posprzątania - żartowała Katarzyna Suchorzewska przed wizytą Piotra Pawlickiego. - Spośród wszystkich kibiców na stadionie to ja będę najmocniej trzymała za Piotra kciuki podczas PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND! Doskonale pamiętam też moment, w którym niesamowicie mi zaimponował zostając jednocześnie moim ulubionym żużlowcem. Było to rok temu na PGE Narodowym, kiedy po trzech sobotnich upadkach następnego dnia reprezentował Polskę w rywalizacji z Resztą Świata. Mocny z niego gość! - dodała.

- Chociaż jestem generalnie na diecie i przez cały czas monitoruję specjalnym urządzeniem stan wytrenowania i poziom kalorii, to oczywiście zrobiłem wyjątek, bo jedzenie było zdrowe, a co najważniejsze szybko udało mi się przeprowadzić z Kasią trening - powiedział Piotr Pawlicki, któremu bardzo spodobało się w parku trampolin Hangar 646.

- Niesamowite miejsce, miałem okazję się spocić i potrenować, a czasami praktycznie "polatać" - podsumował spotkanie zawodnik.

Piotr Pawlicki tradycyjnie, bo czyni tak już trzeci rok z rzędu, odwiedził redakcję Radia ZET, gdzie udzielił obszernego wywiadu red. Michałowi Korościelowi i nagrał m.in. życzenia dla radiosłuchaczek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Blisko sześciogodzinny pobyt w Warszawie był związany z promocją PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. To kolejne z działań Polskiego Związku Motorowego przed majowym turniejem. Przypomnijmy, że bardzo aktywny dzień na Zimowym Narodowym w grudniu spędzili Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i właśnie Piotr Pawlicki.

Pod koniec stycznia Bartosz Zmarzlik odwiedził siedziby pięciu stołecznych radiowych i prasowych redakcji sportowych, a Patryk Dudek w lutym zapoczątkował akcję "Z minitoru na PGE Narodowy", wręczając zaproszenie na zawody młodemu żużlowcowi z Bydgoszczy.

W marcu, kwietniu i maju na kibiców czeka jeszcze kilka niespodzianek związanych z przygotowaniami do PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

GLS i Żużlowa Reprezentacja Polski: wyjątkowa relacja
Szybkość i precyzja: te cechy łączą żużel i branżę kurierską, bo to one... więcej
PZM Travel przygotowało oferty dla grup szkolnych na udział w zawodach 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland
Drodzy Uczniowie, widzieliście już na żywo zawody z cyklu FIM Speedway Grand... więcej
Patryk Dudek 6. Najlepszym Sportowcem Polski 2017 Roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego!
Patryk Dudek zajął 6. miejsce w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na... więcej
NICE nadal z 1 Ligą Żużlową. To już piąty sezon
W sezonie 2018 firma Nice nadal będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi.... więcej
45 tys. zajętych miejsc na warszawską rundę SGP!
Zakończył się I etap sprzedaży biletów na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na... więcej
Superczempion „Przeglądu Sportowego” dla Tomasza Golloba
Nie w takich okolicznościach Tomasz Gollob chciał odbierać swojego... więcej
Powiedz NIE dopingowi!
Powiedz NIE! Dopingowi w 2018 roku!Polski Związek Motorowy - PZM - kontynuuje... więcej
Terminarze DM I i II Ligi
W dniu 22.12.2017 r. opublikowane zostały terminarze DM I i II Ligi... więcej
Biuletyn PZM - Nr 8
Drodzy Czytelnicy! Pierwszy sezon wydawniczy Biuletynu Polskiego Związku... więcej

Strony

- Archiwum