Podajemy listy startowe el. Złotego Kasku:
Zawodnicy zwolnieni z eliminacji, którzy uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Złotego Kasku 2017 zgodnie z art. 846.3 RSŻ:
W Mistrzostwach Świata i Europy wystartują zawodnicy wyłonieni z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:
1. Indywidualne Mistrzostwa Świata Grand Prix – 6 zawodników:
miejsca 1 do 5 z finału ZK ’17 - 5 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
2. Indywidualne Mistrzostwa Europy – 7 zawodników:
Miejsca od 1 do 6 z finału ZK ’17 - 6 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
Eliminacje odbędą się:
RAWICZ: 30.03.2017 - godz. 16:00
GNIEZNO: 30.03.2017 - godz. 16:00
LUBLIN: 31.03.2017 - godz: 17:30
Podajemy listy startowe:
LUBLIN - 31.03.2017 godz. 17:30 |
||
1 |
Paweł Przedpełski |
KS Toruń SA |
2 |
Krzysztof Buczkowski |
GKM Grudziądz SA |
3 |
Grzegorz Walasek |
KS Toruń SA |
4 |
Maciej Kuciapa |
KM CROSS LUBLIN |
5 |
|
|
6 |
Bartosz Smektała |
Unia Leszno SSA |
7 |
Janusz Kołodziej |
Unia Leszno SSA |
8 |
Edward Mazur |
KŻ Orzeł Łódź |
9 |
Dawid Lampart |
Speedway Stal Rzeszów SA |
10 |
Maksym Drabik |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
11 |
Jakub Jamróg |
Unia Tarnów ŻSSA |
12 |
Oskar Bober |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
13 |
Ernest Koza |
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o. |
14 |
|
|
15 |
Marcin Rempała |
TS KOLEJARZ OPOLE |
16 |
Artur Czaja |
Unia Tarnów ŻSSA |
R1 |
|
|
R2 |
|
|
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników |
RAWICZ - 30.03.2017 godz. 16:00 |
||
1 |
Adrian Miedziński |
KS Toruń SA |
2 |
|
|
3 |
Sebastian Niedźwiedź |
Zielonogórski Klub Żużlowy SA |
4 |
Patryk Dolny |
TŻ OSTROVIA SA |
5 |
Krzysztof Kasprzak |
Stal Gorzów Wielkopolski SA |
6 |
Adrian Cyfer |
KŻ Victoria Piła |
7 |
|
|
8 |
Grzegorz Zengota |
Unia Leszno SSA |
9 |
Hubert Łęgowik |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
10 |
Tomasz Jędrzejak |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
11 |
Szymon Woźniak |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
12 |
Marcin Nowak |
GTM START Gniezno |
13 |
Robert Miśkowiak |
KŻ Orzeł Łódź |
14 |
Tobiasz Musielak |
KS ROW Rybnik SA |
15 |
Damian Baliński |
KS ROW Rybnik SA |
16 |
|
|
R1 |
|
|
R2 |
|
|
AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników + 1 rezerwowy (R1 W FINALE) |
GNIEZNO 30.03.2017 godz. 16:00 |
||
1 |
Adrian Gała |
GTM START Gniezno |
2 |
Norbert Kościuch |
KŻ Victoria Piła |
3 |
Tomasz Gapiński |
KŻ Victoria Piła |
4 |
Mirosław Jabłoński |
GTM START Gniezno |
5 |
Kacper Gomólski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
6 |
Jarosław Hampel |
Zielonogórski Klub Żużlowy SA |
7 |
Piotr Protasiewicz |
Zielonogórski Klub Żużlowy SA |
8 |
Oskar Fajfer |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
9 |
Rafał Okoniewski |
GKM Grudziądz SA |
10 |
Damian Dróżdż |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA |
11 |
Krystian Pieszczek |
GKM Grudziądz SA |
12 |
Daniel Kaczmarek |
KS Toruń SA |
13 |
Zbigniew Suchecki |
TŻ OSTROVIA SA |
14 |
Sebastian Ułamek |
Włókniarz Częstochowa SA |
15 |
Mateusz Szczepaniak |
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o. |
16 |
Rune Holta |
Włókniarz Częstochowa SA |
R1 |
Dominik Kossakowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
R2 |
Michał Łopaczewski |
TS KOLEJARZ OPOLE |
AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników +1 rezerwowy (R2 W FINALE) |
- Archiwum