Eliminacje IMP zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2017 odbędą się w Krośnie, Gnieźnie, Rawiczu i Poznaniu.
Eliminacje w Krośnie i Rawiczu - termin zawodów: 25.05.2017 r. (czwartek)
Eliminacje w Gnieźnie i Poznaniu - termin zawodów: 26.05.2017 r. (piątek)
Zawodnicy nominowani do udziału w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski’ 2017 - IMP'2016 (1 miejsce) oraz zawodnicy GP'2017: Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik
KROSNO – 25.05.2017 (czwartek) |
|
||
1 |
Mariusz Fierlej |
|
|
2 |
Dominik Kubera |
|
|
3 |
Alex Zgardziński |
|
|
4 |
Janusz Kołodziej |
|
|
5 |
Damian Dróżdż |
|
|
6 |
Patryk Rolnicki |
|
|
7 |
|
|
|
8 |
|
|
|
9 |
|
|
|
10 |
Daniel Jeleniewski |
|
|
11 |
Robert Chmiel |
|
|
12 |
|
|
|
13 |
Dawid Lampart |
|
|
14 |
Mateusz Szczepaniak |
|
|
15 |
Sebastian Ułamek |
|
|
16 |
Ernest Koza |
|
|
R1 |
Tomasz Rempała |
|
|
R2 |
Jacek Rempała |
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Opolu) |
|
GNIEZNO – 26.05.2017 (piątek) |
|
||
1 |
Adrian Gała |
|
|
2 |
Damian Adamczak |
|
|
3 |
Marcin Nowak |
|
|
4 |
Mirosław Jabłoński |
|
|
5 |
Tomasz Jędrzejak |
|
|
6 |
Paweł Przedpełski |
|
|
7 |
Daniel Kaczmarek |
|
|
8 |
Edward Mazur |
|
|
9 |
Rafał Okoniewski |
|
|
10 |
Kamil Brzozowski |
|
|
11 |
Krystian Pieszczek |
|
|
12 |
Patryk Dolny |
|
|
13 |
Kacper Gomólski |
|
|
14 |
Przemysław Pawlicki |
|
|
15 |
Oskar Fajfer |
|
|
16 |
|
|
|
R1 |
Aureliusz Bieliński |
|
|
R2 |
Mateusz Jagła |
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Opolu) |
|
RAWICZ – 25.05.2017 (czwartek) |
||
1 |
Arkadiusz Pawlak |
|
2 |
Marcel Kajzer |
|
3 |
Adrian Cyfer |
|
4 |
Oskar Bober |
|
5 |
Sebastian Niedźwiedź |
|
6 |
Grzegorz Walasek |
|
7 |
Krzysztof Buczkowski |
|
8 |
Oskar Polis |
|
9 |
Bartosz Smektała |
|
10 |
Robert Miśkowiak |
|
11 |
Grzegorz Zengota |
|
12 |
Adrian Gomólski |
|
13 |
Tobiasz Musielak |
|
14 |
Zbigniew Suchecki |
|
15 |
Damian Baliński |
|
16 |
Łukasz Sówka |
|
R1 |
Wojciech Lisiecki |
|
R2 |
Patryk Sitarek |
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Ostrowie Wlkp.) |
POZNAŃ – 26.05.2017 (piątek) |
||
1 |
Mateusz Borowicz |
|
2 |
Artur Mroczka |
|
3 |
Dominik Kossakowski |
|
4 |
Artur Czaja |
|
5 |
Norbert Kościuch |
|
6 |
Adrian Miedziński |
|
7 |
Tomasz Gapiński |
|
8 |
|
|
9 |
Piotr Protasiewicz |
|
10 |
|
|
11 |
Jarosław Hampel |
|
12 |
Michał Łopaczewski |
|
13 |
Szymon Woźniak |
|
14 |
Marcin Jędrzejewski |
|
15 |
|
|
16 |
Krzysztof Jabłoński |
|
R1 |
Mikołaj Curyło |
|
R2 |
Tomasz Orwat |
|
AWANS 8 + 1 zawodnik (do Półfinału w Ostrowie Wlkp.) |
- Archiwum