Mówią po 24H Dubai

ADAM GŁADYSZ: - Wyścig Hankook 24h Dubai jest już za nami. Ukończyliśmy go na trzecim miejscu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, choć oczywiście naszym celem było zwycięstwo w klasie. Mieliśmy trochę problemów, które w tym przeszkodziły, jednak nasi mechanicy świetnie się spisali usuwając usterkę, a poza tym SEAT Leon Supercopa okazał się bardzo dobrym samochodem. Chciałbym podziękować całemu zespołowi, partnerom, sponsorom oraz mojej rodzinie, pozostałym kierowcom, z którymi zmieniałem się za kierownicą. To było ogromne wyzwanie, z którym dobrze sobie poradziliśmy. Wracamy do domu szczęśliwi, z pucharami i mam nadzieję, że spotkamy się tutaj za rok!

MARCIN JAROS: - Jesteśmy na mecie tego morderczego wyścigu. Na pewno nie było łatwo, jednak wszyscy daliśmy z siebie wszystko. Z powodu kłopotów uciekła nam szansa na zwycięstwo, jednak i tak udało nam się dojechać na trzecim miejscu. To świetny sposób na rozpoczęcie sezonu i jesteśmy z tego niesamowicie zadowoleni!

ROBERTAS KUPCIKAS: - Wyścig był bardzo trudny. Mieliśmy trochę problemów, gdyż jazda non-stop przez 24 godziny mocno obciąża samochód, jednak ostatecznie zespół dobrze sobie poradził z tym wszystkim. Dojechaliśmy do mety na trzecim miejscu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego naszego startu będzie jeszcze lepiej!

JERZY DUDEK: - Jesteśmy już po Hankook 24H Dubai, w trakcie którego sporo się działo, jednak udało nam się zrealizować nasz cel jakim było dojechanie do mety. Ważne jednak, aby do samego końca się nie poddawać. Tak też zrobiliśmy i udało nam się wrócić na trzecią pozycję. To był mój debiut w wyścigach długodystansowych, a także nowym samochodzie jakim jest dla mnie SEAT Leon Supercopa i myślę, że wypadło to całkiem dobrze. Można powiedzieć, że to tylko trzecie miejsce, jednak tutaj nie wszystko zależy tylko od szybkości, dlatego cała ekipa jest bardzo zadowolona, gdyż w tych warunkach jest to aż trzecie miejsce!!

SIMON LARSSON: - Nawet mimo awarii skrzyni biegów udało nam się finiszować na bardzo dobrej trzeciej pozycji. To był mój pierwszy 24-godzinny wyścig i jestem z niego zadowolony. Moja jazda podczas zmian była dobra, moi koledzy zespołowi wykonali świetną robotę, dzięki czemu możemy cieszyć się podium w klasie A3.

Samochody: 

News

Szkolenie sędziowskie, 05.06.2023r., Gdańsk
Organizator szkolenia: Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego i Kartingowego ZO... więcej
RSMP: rusza 42. Rajd Podlaski
34 załogi staną w piątek 2 czerwca na starcie 42. Rajdu Podlaskiego, trzeciej... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego klasy I i II, Tor Poznań 03.06.2023r.
SZKOLENIE SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO KLASY I i IITor Poznań, 03.06.2023 r. (... więcej
Okręgowe szkolenie sędziów sportu samochodowego, Gorzów Wlkp., 01.07.2023r.
INFORMACJA O MIEJSCU SZKOLENIA I EGZAMINUOkręgowe Szkolenie Sędziów Sportu... więcej
Wyścigi samochodowe ruszyły! Na pierwszy "ogień" na torze w Poznaniu
Po długim oczekiwaniu, kierowcy wyścigowi wreszcie doczekali się pierwszego... więcej
PZM info
W poniedziałek, 29 maja 2023 roku, Biuro Sportu i Turystyki PZM jest dostępne... więcej
Szkolenie na licencję ND-C i NDJ-C, Autodrom Słomczyn, 07-08.06.2023r.
1. Termin:        07-08 czerwca 2023 (środa... więcej
Inauguracja wyścigowego sezonu WSMP na Torze Poznań
Już w najbliższy piątek 26 maja odbędzie się inauguracja tegorocznego sezonu... więcej
Ruszają Driftingowe Mistrzostwa Polski
50 najlepszych polskich drifterów w najbliższy weekend (27-28 maja) na torze w... więcej

Strony

- Archiwum