W dniach 18-20 listopada w PTAK WARSAW EXPO odbyła się II edycja Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show.  Polski Związek Motorowy był partnerem tego wydarzenia.

Gośćmi specjalnymi imprezy byli Kajetan Kajetanowicz (Rajdowy Mistrz Europy) oraz Petter Solberg (Mistrz Świata FIA Rallycross oraz WRC). Oprócz spotkania z zawodnikami  oraz bogatą wystawą aut (najnowsze modele, sportowe, zabytkowe)  na terenie targów odbyła się również konferencja dot. Nowych zasad działania stacji kontroli pojazdów organizowana przez PZM oraz PIMOT (szczegółowa relacja wkrótce).

Polski Związek Motorowy był nie tylko parterem wydarzenia, ale również jednym z wystawców. Stoisko można było odwiedzać w hali E, gdzie czekał na odwiedzających SOS PZMot z bogatą ofertą ubezpieczeń oraz Zespół Kobiet PZM na czele z Anną Jackowską (podróżniczką i pisarką) i Małgorzatą Serbin (7-krotnym Mistrzem Polski w Wyścigach Samochodowych). Na stoisku był obecny również Automobilklub Polski z ratownikami, którzy instruowali zainteresowanych jak udzielać pierwszej pomocy, a tuż za rogiem prezentowała się Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych ze swoimi Oldtimerami.

Trzydniowe targi były niewątpliwą atrakcją dla pasjonatów motoryzacji. Dzięki bogatej ofercie, każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedzenie naszego stoiska.

Słowa kluczowe: