II Rekordowy Weekend Quadowy - zlot z okazji 15. urodzin ATV Polska

Już za kilka dni rozpoczną się obchody 15 lat istnienia największego w Polsce stowarzyszenia zrzeszającego miłośników quadów.

Czterdzieści hektarów powierzchni toru offroadowego w Dąbrowie Górniczej czeka już na quadowców. To właśnie na nim już w ten weekend, 17-18 września, odbędą się offroadowe obchody 15. urodzin Stowarzyszenia ATV Polska, organizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem MotoDąbrowa i firmą Hurtownia Adrenaliny. Będzie to drugi urodzinowy zlot ATV Polska pod nazwą REKORDOWY WEEKEND QUADOWY.

Quadowcy postanowili godnie uczcić 15. rocznicę powstania pierwszej i zarazem największej w Polsce organizacji skupiającej miłośników quadów – Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców ATV Polska. Na owe święto zaplanowano: paradę quadów, konkursy, zabawy, wystawy, koncert, pokaz sztucznych ogni, wyścig SPRINT RALLY, spotkania z czołowymi zawodnikami Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch oraz wiele innych atrakcji jak np. możliwość przejażdżki czołgiem. Po zawodach SPRINT RALLY wszyscy uczestnicy, którzy staną na starcie wyścigu wezmą udział w losowaniu wspaniałej nagrody, jaką jest "Darmowy udział w SAHARA RALLY październik 2016"!

Niezwykle ważnym punktem uroczystości będzie próba pobicia rekordu Polski w liczbie zgromadzonych w jednym miejscu pojazdów ATV i UTV. Obecny rekord został ustanowiony podczas 10. urodzin ATV Polska. Wówczas do Częstochowy przybyło aż 228 quadów! Organizatorzy wierzą, że w tym roku uda się pobić ten rekord.

Wieczorne chwile umili koncert zespół OBERSCHLESIEN. Składa się on z sześciu doświadczonych muzyków, starających się pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, piszą piosenki o radości życia, etosie pracy górnika, rozstaniach i powrotach, ludzkich słabościach, kobietach, motocyklach.

Zapraszamy wszystkich, którzy przez te wszystkie lata byli z nami, wspierali nas, a także godnie reprezentowali barwy Stowarzyszenia ATV Polska w zawodach oraz na imprezach krajowych i zagranicznych. W Zlocie z okazji 15. urodzin ATV Polska udział może wziąć każdy, bez znaczenia, czy posiada quada, czy też dopiero myśli o jego zakupie. Wszyscy fani quadów są mile widziani. To będzie weekend niezapomnianych wrażeń.
 

Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy harmonogram dostępne są na Forum ATV Polska http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=890660#p890660
 

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook’u https://www.facebook.com/PSC.ATVPolska/

Motocykle: 
Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Nowa wersja konkursu PZM dla kibiców
Drodzy kibice!Ze względu na trudny czas związany z epidemią koronawirusa, jaki... więcej
International SIX DAYS Enduro przeniesione na 2021 rok
Z informacji przesłanej od FIM po długiej dyskusji i naradach postanowiono... więcej
#NasiMistrzowie #OurChamps
Kochani! Dobrze wiemy, jak trudny jest to czas dla nas wszystkich i jak wielka... więcej
Zmiany w kalendarzu zawodów.
Informujemy, że w związku z decyzjami  Prezydium Zarządu Głównego PZM, w... więcej
Centrum Informacyjne Rządu na temat koronawirusa
W związku z licznymi pytaniami w załączeniu briefy przygotowane przez... więcej
Komunikat PZM dot. pracy Biura Zarządu Głównego w Warszawie w okresie 18-27.03.2020r.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 18-27.03.2020r. Biura Zarządu Głównego... więcej
Odwołane! Mistrzostwa Polski/Puchar Polski Cross Country w Mrągowie 04/05 kwietnia 2020r.
 W związku z nadal rosnącą  liczbą zachorowań  na COVID-19... więcej
Odwołane! Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Łodzi 14 marca 2020r.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Kursokonferencja sędziowska w Bydgoszczy została odwołana
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej

Strony

- Archiwum